Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire jönnek be az egyéjszakás kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Mielőtt még megindulna a priviáradat, én is férfi vagyok. Voltam már párkapcsolatban, voltam nyitott kapcsolatban és prostival is. De ezt a buliban felszedős egyéjszakás csajozást nem ismerem. Érdekelne, milyen élmény, van-e benne valami, ami különlegessé teszi a többitől, és hogy mennyire nehéz összehozni férfiként.

2020. dec. 19. 05:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatalabb korormban csináltam egy ideig a fent leírtak nálam is voltak annyival módosítanám hogy nekem nem nyitott kapcsolat hanem barátság extrákkal volt

Nekem az tetszett benne hogy sosem tudod mi fog alakulni és kivel.minden hétvégén új kihívás elé állítottam magam volt csalódás is de az ellenkezőjét is tapasztaltam

2020. dec. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Semennyire, kell a vonzalom,nekem.
2020. dec. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 exronin ***** válasza:
64%
Soha nem próbáltam, mindig kapcsolatban gondolkodtam. Ennél jobban tisztelem a nőket és magamat is.
2020. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Igen sok egyéjszakásom volt.

Erkölcsileg nem zavar, csak legtöbbször egy átbulizott éjszaka következménye, úgyhogy nem mindig emlékszik mindenre tisztán az ember...!

Azt azért tudni kell, hogy a legtöbb pasi nem egy nagy matracművész takony részegen... (már amelyiknek feláll egyáltalán:)

2020. dec. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!