Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőtöknek lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtöknek lenne lehetősége lefeküdni, egy olyan pasival aki már ilyem celeb szintű, és régóta sztárolja is. Engednétek neki?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 06:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez azért attól függ .

Én a barátnőmnek megengedném pl brad pitt-el, mert azért na, ez már olyan mintha 5öse lenne a lottón. Hadd legyen neki hatalmas öröme.

De egy nyomi celebet biztos nem. Viszont ha rájuk vágyna akkor tuti nem sokáig lenne a barátnőm mert egyszerűen nem illenenk össze.

2020. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Mkdir ***** válasza:
45%

Én csak azt nem értem, hogy miért várjuk el a nőktől a hűséget az odaadást, hogy értékeljen egy kapcsolatot, vagy őszinte legyen,ha mi magunk is arra programozzuk őket hogy egy darab soknkáért eladjuk őket pl a "sztárok" kacatos piacán. Hogyan értékeljen bármit is vagy önmagát, ha őt sem értékelik eléggé ahhoz, hogy odadobják szerelmüket megdugni vagy fedeztetni? Ez lehet helyesebb kifelyezés.

Én is stúdió fotózással foglalkozom, sok aktot készítek többek között igen baratnokrol is, de eszembe nem jutna, hogy azt a szépséget amit szeretek vagy megalkotok odadobjak bárkinek egy menetre. Hát beteg világ az biztos.

2020. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha magyar celeb min.100 000 HUF a bánópénz . Vagy nem lessz lehengerlő az a mosoly..
2020. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!