Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Hány kg-tól férfi egy férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hány kg-tól férfi egy férfi?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Jaj ezek a számok...magasság, kg, faszhossz es kerület...

Nagyon gáz ezekben a sablonokban gondolkodni.

2020. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alacsony, magas? Ne legyen vékony. Átlagnál inkább vaskosabb.
2020. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen magas? Mondjuk 180 cm magassággal kb 75-85kg tudnék elképzelni.
2020. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
177cm
2020. dec. 19. 14:00
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy nem a kg-tól férfi egy férfi, és bizony nem is a farkától.
2020. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy férfi legyen önmaga, ne egy bólogató János, legyen udvarias, de ugyanez a nőre is vonatkozik, legyen kölcsönös tisztelet a másik felé és bizony a véleményét se titkolja el stb, stb, stb... Ettől lesz egy férfi férfi, vagy nő egy nő
2020. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Amennyitől ő annak érzi magát.


Komolyan, nem vettétek még észre, hogy a folyamatos önméregetés csak szorongáshoz vezet?

2020. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 180 cm vagyok és 71 kg. Vékony vagyok, de jól érzem magam. Akkor most mi vagyok? Nő vagy férfi? Netán ufó?

Amúgy igen, ha valaki nem fogadja el önmagát az nem mindig jó. Persze lehet dolgozni magadért, ha edzel, vagy sportolsz valamit, vagy bármi más.

2020. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem egy nő egyszer azt mondta, egy férfi 80-85kg-tól férfi. Mivel én csak 70kg vagyok, azt mondta rám, hogy férfiatlan a külsőm. Ezért kérdeztem.
2020. dec. 19. 22:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó, most ez az ő véleménye, joga van hozzá, de neked meg jogodban áll 70 kilosan élni. Téged ez zavar?

Én régen 50-55 kiló között voltam és engem zavart az, hogy a strandon nem érzem jól magam, ha levettem a pólom, mintha mindenki fennakadt volna rajtam. Amúgy nem volt így, de ilyen érzésem volt.

Utána néztem hogy lehet hízni és nekiálltam, havi 3 kg volt a terv és ezt tartani akartam. Többet nem, mert a bőr nem tud gyorsan tágulni és szét repedezik, szóval nagyonmax 4 kg. Kiszámoltam mennyi kalória kell nekem akkor és plusz mennyi kell, hogy hízzak. És ez 74 kg-ig szépen lassan ment, most vagyok 71. A neten minden info fent van már mindenről.

2020. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!