Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők ha választanotok kellene,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ha választanotok kellene, egy gyönyörű nővel vagy egy ronda pasival lennétek szexuálisan?

Figyelt kérdés
Hetero nőkhöz szól a kérdés és az egyiket muszáj kiválasztani. A gyönyörű nő és a ronda férfi is a saját ízlésetek szerinti.

2020. dec. 19. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Én nővel lennék ilyen esetben. :D 23N
2020. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Szintén a nőre voksolok.

18/L

2020. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Nő szintén.

22/N

2020. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Egy nem jóképű pasiban is lehet ami megfog, nővel meg nem biztos, hogy bele mernék menni...Tehát pasi. Aztán lehet két perc múlva nőt mondanék, mert az meg izgatja a fantáziám. :D
2020. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Ebbol is latszik milyen gonosz a noi lelek...en inkabb lennek 1 csunya novel es nem ereztetnem vele,h csunya.Sot arra torekednek,h akar kapcsolat is legyen...Biztos,h nem egy pasit valasztanek inkabb.

A kommentelok meg inkabb lezbiznek minthogy rondaval legyenek.Szegyen!

2020. dec. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Kedves utolsó!

Nem értem a kiakadásod. Bár biztos volt valami csalódásod ami ezt mondatja veled, de kérlek gondold át a válaszolók nézőpontját is!

A kérdés úgy szólt hogy szexuálisan melyikkel lennék inkább. És azt feltételeztem, hogy akkor csak szexről van szó. Ebben az esetben miért ne lennék inkább valaki olyannal aki nekem tetszik, vagy esetleg még vonz is szexuálisan mert (ahogy a kérdésben szerepelt) gyönyörű?

Az hogy ha 1x csak szexre inkább egy gyönyörű nőt választanék egy ronda férfi helyett, szerintem teljesen rendben van és érthető.

Más részről ez nem jelenti azt hogy mondjuk párkapcsolat esetén is ez lenne a helyzet. Ott ugyanis nem minden a külsőség, és ha már ismerem a másikat és szeretem (elvégre jobbik esetben ezért vagyok vele) akkor nagyrészt mindegy a külső, ha igényes és így is vonzónak találom.

Nem gonoszak a nők szívem, csak egyéjszakás esetén inkább olyat választanánk nagyobbrészt szerintem, aki NEKÜNK tetszik. És ez így van rendben.

#2 voltam.

2020. dec. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Ertem.

En ferfikent akkor se valasztanek inkabb egy helyes pasit ronda no helyett...Bennetek meg van a bi hajlam de rendesen! A gonosz szot azt tenyleg eltuloztam kisse.Bocsi <3

2020. dec. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pasiként nyilván hogy a punci de nőként kell gondolkodni ha már hozzájuk szólt a kérdés tökre megértem hogy a csajjal lennétek.

én egy olyan esetben hogy egy mondjuk rá ronda nő vagy jó pasi inkább a nő.


egy ronda nő de rendes kedves oda adó és egy jó nő mondjuk rá de, bunkó el van szállva magától stb közül is a ronda.


mondjuk én alapból nem érdeklődnék mondjuk palvin barbi iránt elvileg sokan őt tartják jó nőnek.

2021. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!