Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexeltetek már max....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexeltetek már max. 22 éves sráccal úgy, hogy ti voltatok az idősebbek? Hány ilyen srác volt, hány évesek voltatok ti és ők? Hányadik partnerei lehettetek egymásnak? Alkalmi volt, vagy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Fiúkra is vonatkozik a kérdés, de fordítva: fiatalabban idősebb nővel :)

2020. dec. 19. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Igen. Nagyon élveztem. :) 18/L
2020. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Nem volt akkora nagy korkülönbség, de 25 évesen egy 18 éves fiúval. Egyikünknek sem első alkalom volt, és csak kétszer történt meg.
2020. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
FF..21 vagyok és szexeltem 40 körüli nővel többször is..mit ne mondjak, eddig ez a pár alkalom messze a legjobb volt az összes többinél, orålisan le sem tudom írni milyen volt, szó szerint majdnem eszméletvesztés..de úgy összeségében is leírhatatlan, az ilyen nők pontosan tudják mi kell nekik, és azt is hogy egy férfinek mi a jó..
2021. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!