Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a csúnya,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a csúnya, kövér, rusnya lányok sokkal válogatósabbak, magasabbak az idényeik mint egy szép lánynak?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Elméletben válogatósak.

Tudod: fantáziálnak a tökéletes Disney hercegről, de ha végre jönne BÁRKI aki megszólítja, ugrana.

2020. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Már elnézést... de mennyire kell valakinek idiotanak lenni ahh... ÉN egy csúnya làny vagyok... IGEN vannak igenyeim elvarasaim mint belsoleg mint kulsoleg es probalkoztak mar be aranylag jol kinezo fiuk is MEGSE ugrottam rá rögtön Mert belsöleg egy idegesito fsz volt... ugyhogy ennyit errol... hulyeseget ne mondjunk mar kerlek
2020. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mas a csunya
2020. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Te most csak az állításomat erősítetted meg. Egy csúnya lánynak örülnie kéne hogy egyáltalán hozzászól egy fiú, nem még válogatni. Nincs olyan helyzetben mint a szép lányok, rájuk sok pasi vágyik így van miből válogatni.
2020. dec. 19. 21:12
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Te tenyleg ilyen sík hülye Vagy??? Fogadjunk te is egy csunya elhizott malac vagy akit egy jò csaj vissza utasitott es itt eli ki bosszu vagyat haha
2020. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Ember hallaod magad? Na ezért válogatnak. Hogy elkerüljék az ilyen lekezelő mentalitásu pasikat. Mi az hogy orulhetnének? Nem mutánsok ők hanem emberi érző lények. Kicsit vegyünk visszább az egóból.
2020. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
18%

maradjunk annyiban hogy sokszor a kövér és csúnya lányoknak legalább olyan magasak az igényeik mint esztétikus társaiknak


csak nem tudom mire fel!

2020. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 Hát én se értem, de látod itt örjöng a sok csúnya. A legtöbb fiúnak fel se áll ezekre, ők de még válogatnak is.😅
2020. dec. 19. 21:37
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem örjöngenek , csak szerintem alázod őket rendesen mint makulátlan emberke. Ők pedig megvédik magukat, mivel joguk van hozzá. Mondjuk frusztrációd mögött lehet tényleg valami olyasmi áll amire az 5-ös gondolt.
2020. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Tudod, lehet hogy vannak szerinted csúnya lányok, de ők még tehetnek azért, hogy jobban nézzenek ki. De te barátocskám, életed végéig gyökér maradsz.

Attól, hogy valaki SZERINTED csúnya, még nem kell, hogy bukjon az első jöttmentre, aki megkérte, hogy “sz.pj le, szépségem”.

Egy SZERINTED csúnya lánynak örülnie kéne, hogy valaki megszólítja? Miért is? Azért mert valaki SZERINTED csúnya, egyből igénytelen is?

Gondolom bepróbálkoztál egy SZERINTED csúnya lánynál, aki visszautasított, mert látta rajtad mekkora gyökér vagy, vagy csak szimplán nem érdekelted, és most csípi a szemed, hogy az a megátalkodott spiné válogatni mer, hisz te egy főnyeremény vagy, rá kellett volna buknia a cerkádra. Igazam van, vagy igazam van?

Kérlek szépen, jobb ha feldolgozod, hogy minden embernek joga van az igényeihez. Mert lehet, hogy SZERINTED csúnya, de lehet, hogy valakinek ő a világ legszebb hercegnője.

2020. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!