Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szexnél az adott partnern...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexnél az adott partnernél volt, hogy anál szex is volt, vagy prosztata masszázs? Ha igen, melyik? Hány évesek voltatok és mennyi a partner? Ki hozta fel, hogy legyen? Gányadikak voltatok egymásnak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Igen, volt anál szex.

Én 24 L, ő 33 F.

Én hoztam fel. Iszonyat jó volt a szex, elsőből, sok orgazmussal, s mivel alapból otthon, egyedül is érdekelt az anális izgatás, ki akartam próbálni a sráccal is (főleg, mert nem is volt olyan nagyon durván nagy farka, így tudtam, hogy nem fog fájni).

Ő nekem kb. a 7-ik partner volt, én neki a nagyon sokadik (nyitott kapcsolatban voltunk egy ideig, találkozgatott rendszeresen egy másik lánnyal is, illetve alkalmanként egy párral).

2020. dec. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt is és szokott is lenni.nagyon jó.
2020. dec. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Első szexnél még soha nem volt.
2020. dec. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem életem első szexénél is anál volt - a csaj ajánlotta fel.

Majd kiugrott a szívem 17 évesen :D :D :D

Most 23 vagyok.

2020. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Rendszeres első sexnél is a popsi sex. Szeretem. A legelső is az volt 13 évesen. 24L
2020. dec. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Feltesznek egy kerdest, pontszeruen valaszolok ra, erre lepontoznak. Gyonyoru.
2020. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt, prosztatamasszázs féle, amikor aznap találkoztunk először. Ez volt a lány mániája, ő hozta fel. ő 21 én 40.
2020. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is popsiba volt az első
2020. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!