Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti,hogy szeretitek?Ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti,hogy szeretitek?Ha az orált végig csináljak a lányok vagy csak előjáték képpen?Jobban szerettek inkább a punciban elélvezni?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszer így,egyszer úgy. Az biztos, hogy legnagyobbakat akkor tudok élvezni,ha a csaj dolgozik rajtam
2020. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindegyiket imádom, ha végig csinálja akkor szeretek a szájába élvezni, de szeretek punciba is lőni. Mindegyiknek megvan a maga gyönyöre 😉
2020. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sehogy, nem érdekel az orál. punci, vagy a nő testének kényeztetése.
2020. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez változó. Amúgy punciba jobban szeretek élvezni, főleg ha én vagyok felül. De ha szájjal csinálja az sem rossz. Amúgy szeretem ha csak úgy simán kiveri, ha nem csak úgy rángatja eszetlenül, hanem pl simogatja. Ilyenkor próbálok teljesen ellazulni és élvezni azt, hogy most csak én letezem, még ha csak pár percig is tart, akkor is.
2020. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kedvencem, mikor végigcsinálja az orált, személy szerint a dugástól is jobban szeretem. A gond annyi, hogy ha elélvezek a szájában, utána dugás már nem lesz, ezért vissza kell fogjam magam.
2020. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
is, is mind kettőt szeretem !!
2020. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!