Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt életetek legnagyob...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életetek legnagyobb orgazmusa? Volt már olyan, amire azt mondjátok, hogy szinte ijesztő volt?

Figyelt kérdés

Nálam maximum a lábremegés szokott előfordulni.

Az egyik munkatársam mondta, hogy azért hagyta őt ott a barátnője, mert az exével olyan orgazmusokat élt át, hogy majdnem belehalt. Ő ezt sajnos nem tudta nyújtani.

Veletek volt már hasonló? Nagyon ütős élvezés?


2020. dec. 21. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Velem nem gyakran van ilyesmi, az exemmel is csak egyszer esett meg, de igen: nekem is kiment a lábamból az erő mik9r nagyon jó volt.

Ijesztő sosem hívnám, de kellemetlen volt amikor spricceltem az egyik maszturbációm után és kezdhettem takarítani... remélem nem is esik meg a dolog többször.

2020. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

párszor előfordult hogy spriccelős orgazmusom volt, valami leírhatatlanul jó élmény volt. magamnak sajnos nem sikerült még elérnem

24n

2020. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Leginkább squirtelt a puncim. 18/L
2020. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Férfiként volt olyan maszturbálásnál, amitől tényleg megijedtem. Teljesen beleremegett az egész testem, és kiment az erő a lábamból pár pillanatra olyan szinten, hogy majdnem összerogytam, szó szerint. Alíg tudtam megtartani magam.(lábon álltam).
2020. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Az ex pasimmal sokszor volt. Úgy megdugott hogy azt sem tudtam hol vagyok, szinte elájultam, sokszor be is pisiltem. Utàna 2 napig bizsergett a puncim és a méhem akaratlanul is összeràndult.

Sajnos más téren nem jöttünk ki. Nekem így is jó lett volna a kapcsolat de neki nem.

2020. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem prosztata masszirozótól volt prosztata orgazmusom. A farkam teljes ingerlése nélkül, és hosszú percekig tartott, nem számoltam persze, de akkor óráknak tűnt. Mire vége lett már kb elájultam, utána megmozdulni se tudtam egy óráig csak feküdtem.
2020. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Egy akkor épp új barátnőm. Mára már sajnos ex.

Épp megvolt neki. Én pedig kívántam őt.

Hát semmi baj, mondta, sz*pni is nagyon szeret.

Nyugi volt, csend volt, és elkezdett munkálkodni. És nem, nem hagyott elmenni. Érezte, mikor vagyok közel. Akkor lazított.

Kb. fél óráig kínzott, aztán hagyott kibontakozni. Még az orrán is folyt kifelé az anyag...

Kacéran megjegyezte:

"Jössz eggyel". :D

Jöttem... :)

2020. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer fordult elő, hogy annyira nagyot szólt, hogy szinte elájultam. Szegény pasi rendesen megijedt.
2021. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem masztitól is elég intenziv orgazmusaim vannak, de pasival méginkább, főleg egyik exemmel volt különösen jó mindig.

Sokszor éreztem úgy orgazmus közben, hogy mindjárt elájulok, sajnos ez néha ki is zökkentett.

Volt olyan is, hogy valamiért szokatlanul soká tartott. Emlékszem, miközben próbáltam levegőhöz jutni, átfutott az agyamon, hogy ez most miért nem múlik el ? :D Mert olyan hosszúnak tűnt.

De volt, hogy több orgazmusom volt egymás után, köztük volt spriccelös is és a kb 3.élvezés után valami pánikroham szerű érzésbe ment át. Csodás ex volt, végkimerülésig lehetett szexelni vele. Kár, hogy messze lakik.

2021. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszer kaptam egy olyan szopást a csajtól, közben nyalogatta izgatta a seggem is, óriásit élveztem
2021. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!