Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok megtörtént már veletek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok megtörtént már veletek, hogy egy buliba úgy lerészegedtetek, hogy ezt kihasználta egy srác és csak úgy megdugott titeket, amit másnap mástól hallottatok vissza?

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos nem xddd
2020. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem történt ilyen, de öntudatlan állapotban lévő embert szexuális értelemben megkörnyékezni akár nemi erőszaknak is minősülhet, szóval nem ajánlanám senkinek, hogy ilyesmivel próbálkozzon.
2020. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem,de volt már olyan amit kijózanodás után megbántam.
2020. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Eddig még nem bár sok hülyeséget csináltam ezen kívül XD
2020. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem illik ilyet csinálni
2020. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Egy volt kollégám dicsekedett , hogy egyszer úgy dugta meg a csajt, hogy az éppen olyan kész volt, hogy okádott a WC-be!

Mondtam is neki, hogy ritka gusztustalan egy állat!

Nem kamu! Max, ha ő kamuzott ezzel!

2020. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Megjegyzem más akaratnyilvánításra képtelen állapotát kihasználva ez szexuális erőszaknak minősül a Btk. szerint s ugyanúgy bünteti mintha pisztolyt nyomva a fejéhez kényszerítette volna.
2020. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

7es igen védekezésre képtelen személynek minősül ugyanakkor én már jártam úgy hogy a csaj bevolt elég rendesen csiccsentve ezért elugrottam a városba neki kajáért hátha jobban lessz valamivel másnap meg ez volt hogy én megerőszakoltam szerencsére nem egyedül voltunk ezért nagynehezen sikerült tisztázni de utána nemnagyon kerestem a társaságát

Fent leírt esetekben nehéz a bizonyítás mivel akkor amikor már menni se bír valaki és történik ilyen is más mintha csak nem emlékszik hogy őis engedte

2020. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Aki olyan undorítóan lerészegedik az ne csodálkozzon...
2020. dec. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Pasiként mondom, hogy szánalmas, ha már valaki csak részeg, ájult nőt/lány tud magának megszerezni.
2020. dec. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!