Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran szeretkeztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran szeretkeztek 18 éves lányként?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Visszamenőleg is ér a kérdés?

18 évesen vesztettem el, kb naponta szexeltem, volt, hogy napi 3x is... Ha nem volt partnerem akkor kerestem (tudom... Kicsit rbancos felfogásom volt) 28N

2020. dec. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

#1, miért is rib_ncos? Most ha védekeztél, akkor nem mindegy? :) Senkinek semmi köze hozzá...

Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak. Naponta, két naponta kb.

2020. dec. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
2 évvel ezelőtt volt nekem a 18 :) azóta is stabil kapcsolatom van az akkori párommal. Úgy 2-3-4 naponta találkoztunk és naponta 2x csináltuk általában.
2020. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Napi 4-5x is szexeltem mert jól esett és még most is kívánom. :) 23/N
2020. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Én 18 évesen még szülőknél laktam, meg a barátom is, így heti legtöbb 1-2 alkalmat tudtunk összehozni (nyáron többet, volt mikor heti 4-5 is volt).


L

2020. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Pont abban a korban nem volt barátom, így majdnem 0 volt a szexuális életem. Egy ismerőssel összekeveredtem, de csak 2-3 havonta tudtunk találkozni a távolság miatt. Naponta igényeltem volna, de sajnos nem úgy alakultak a dolgok, így maradtak az egyéb segítő módszerek.. :D
2020. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebben nincs sem átlag, sem etalon. Partner és lehetőségfüggő. Akinek van párja és lehetősége... hát az biz' sűrűn, akár naponta többször. Akinek meg nincs az meg 0.0
2020. dec. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem igazán értem... akik lepontozták az 1-3-4-5 válaszolókat, azok miért tették? Tán irigyek, hogy valakinek van lehetősége szexelni?
2020. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lányként? Nem mindegy, egy aktuskoz fiú is kell. 18 év körül napi 2-3 együttlét teljesen átlagos, ha van rá lehetőség.
2020. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!