Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért alakult úgy a társadalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult úgy a társadalmi felfogás hogy amíg a férfiak mellei szabadon vannak (pl.:strandon) és ez teljesen normális addig a nők esetében pont az ellentettje szocializálódott?

Figyelt kérdés
Tulajdonképp ha nem nézzük a gyerekvállalásban betöltött szerepét a női mellnek,igazából csak nagyobbra duzzadt a zsír miatt (lásd gyerekkorban még azonos) voltaképp nincs különösebb ok az eltakarásra mivel alapjáraton az eféle szégyenlősség tanult dolog és nem ösztönös.Társadalmi nyomásra kialakult gátlás. Ki hogy látja vagy miképp vélekedik efelől?
2020. dec. 24. 00:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ami felizgat másokat azt illik eltakarni. :D


Persze én is örülnék neki, ha nyáron úton, útfélen csupasz melleket nézhetnék.

2020. dec. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Férfiként is viselhetsz a strandon bikinit, ez nem csak a nők kiváltsága :)

24n

2020. dec. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
Csecseket akarok látni mindenhol.
2020. dec. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1es Ha normális lenne és nem kellene eltakarni akkor nem gondolnád látásból izgatónak. Afrikai törzsekben nem szokás eltakarni mégsem látsz senkit álló szervvel járkálni.

2 es De ez nem elvárás sokkal inkább mondanám egy olyan dolognak ami miatt kinéznének szinte majdhogynem mint fordított esetben csak ott megnéznének és ezt nézd úgy mint férfi és nő közös véleménye legalábbis mi párommal ezt az ideológiát látjuk normálisnak. Most ha az egyik nemnek lehet a másiknak miért nem hisz "egyenlőség" van

2020. dec. 24. 00:51
 5/22 A kérdező kommentje:
3 mas kimész strandra vagy néhol faluban van ahol városban és férfiak millióit láthatod ebben az állapotban az nem jó?:)
2020. dec. 24. 00:52
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek a kérdező szellemiségével. DE nem csak annyi a különbség, hogy a lánycici zsírosabb. A mirigyes állományuk kifejlett (már amelyiknek). Ez bennünk férfiakban is megvan. Ha beüt a krakk, akkor bizony el is kezd fejlődni.


A mellek csupán másodlagos nemi jellegek. Nem értek egyet azzal h ami szexuálisan vonzo azt el kell takarni. Mert pl van csaj aki az eres karokra izgul. A legtöbb nőnek tetszik a széles váll. Akkor búvárruhában kéne strandolni?


Inkább menjen mindenki nudi strandra. Az a legkirályabb! Sőt strandon kívül (uszoda, fürdő) is szoktak lenni nudi programok.

2020. dec. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6os ahogy írtad csak fáradt vagyok ahoz hogy ilyen részletességgel fejtsem ki a válaszom ezen részét

A nemi szerv takarása is egy más dolog de annak több feladatkört kell kitöltenie amihez társul egy személyiség is ekképpen pedig szinte majdhogynem megszámlálhatatlan oldalról lehet megközelíteni a takarási kérdést.

Mi nemrég próbáltuk az egyik ilyen jellegű kempinget és az a felszabadultsággal eltöltő érzés bármilyen külső behatási felület nélkül (mint pl milyen fürdőruhát vegyek,vajon jól nézek e ki benne stb stb) ad egyfajta hangulatot érdekességként még a cuccom sem kellett figyelnem miközben befele mentem a balatonba mert egy olyan légkör,társaság van ahol erre nincsen szükség amég normál strandon volt hogy 5percre mentem be és volt papucs nincs papucs Sajnos a mi korosztályunk20-30 elvétve található ezeken a helyeken de sose tudni

2020. dec. 24. 02:02
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ha úton utfélen ciciket látna az ember,elvesztené egy idő után a varázsát!Én nem vagyok prüd,tőlem mászkálhatna mindenki meztelenül akár az utcán is,csak egy idő után a hálószobai izgalom,szerintem,az hogy végre láthatom,hogy csak én láthatom,az elveszne!
2020. dec. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8 as a varázst nem a mennyiség adja meg hanem hogy az adott személy mennyire különleges számodra és itt nem arról van szó hogy így járkálnának az emberek az utcán csak hogy ne nézzék le azt a nőt aki egyenlőként próbál viselkedni
2020. dec. 24. 02:43
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Ezt nem értem,ki néz le kit?Nem azért nem flangálnak a csajok félmeztelenül mert lenézik őket!De pont leírtad,hogy a társadalom így rendezkedett be,alakulhatott volna máshogy is,ennek semmi köze az egyenlőséghez!
2020. dec. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!