Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hová élveztek szívesebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová élveztek szívesebben fiúk? A nő testére, vagy a puncijába?

Figyelt kérdés
Imádom, ha a párom bennem megy el. Mi abban a jó, ha az orgazmusra kihúzzátok? Csak a vizuális élmény miatt?
2020. dec. 24. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Egyértelműen punciba a jobb, vagy szájba.
2020. dec. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Igazából punci, de lehet beteges dolgok is eszembe jutnak ezzel kapcsolatban.
2020. dec. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Punci.

Utána arc, szájba, talpak, popsi.

2020. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Punci, száj, kéz, test, talpak, ebben a sorrendben
2020. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Punci a legjobb, de szerintem a Nők is az élvezig legjobban, megnő a makk élvezéskor és intenzívebben érzik. Szerintem. 26/F
2020. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én csak testre, has, mell, száj, arc, bárhova. Egyrész muszáj lássam, ez a kedvenc részem, másrészt nekem nagyon kényelmetlen punciba élvezni, mert ahogy szorít, visszafogja az orgazmusom is.
2020. dec. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szájába!!
2020. dec. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mikor hogy van kedvem, fő a változatosság :) amúgy elég hülye (és figyelmetlen) aki kiveszi akkor amikor a nőnek orgazmusa van. Akkor már ne végezzünk félmunkát, élvezzen a lány és ki lehet venni utána is :)
2020. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Hová élveztek szívesebben fiúk? A nő testére, vagy a puncijába?"

mivel az ősi módon szoktunk védekezni, az utóbbi nem opció (amúgy legtöbbször a padlóra küldöm az anyagot)

2020. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Punciba a legjobb. Utana a szájba. Popsiba meg nem élveztem soha, nem tudok hozzaszolni. Ha nem punciba elvezek, az azért van mert, nem akarom hogy gondja legyen, hogy folyik ki belőle a sperma. Például ha sietünk, vagy nem akarjuk hogy utana fojjon neki sokáig. Ilyenkor egyszerűbb.
2020. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!