Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Van olyan köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Van olyan köztetek aki szívesebben választana egy átlag alatti méretet (pl 12 centi),mint egy átlagot (pl 15 centi)?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 15:37
A kérdező szavazást indított:
Inkább az átlag
Átlag alattit
Még az átlag is kicsi.
37 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Oké, oké, de milyen a személyiséged?
2020. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Azért kicsinek nem mondanám mivel az átlag az átlag :D. De nekem sajnos kicsi a 15 centi. Én a nagyobbat szeretem.
2020. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy választanék? Elém áll 5 letolt gatyós álló f..ú férfi, és válasszak mint a boltban? 😁
2020. dec. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem értitek meg,hogy nem farkat,hanem pasit választunk. Amilyen neki van,azt dobta a gép...Jézusom,ennyi idiótát!
2020. dec. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább átlag felettit választok! Az is opció?? 😂
2020. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

#4-es,


Nem, nem értik meg, a női anatómiát hírből sem ismerik, de állandóan nyígnak a farokméretük miatt. Amelyik férfi nem is figyel a méretére, hanem a partnerére, annak a visszajelzéseire, na, azoknak érdekes módon van is partnerük.

2020. dec. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
# kivéve ha kicsi neki, mert akkor ő lesz dobva
2020. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Válaszrottam egy ferfit.

1 ev után tudtam meg a méretét 13 cm -volt ,hozzámentem 2 év múlva,3 év múlva jött a baba .

Aztán 10 év múlva kiderült akit tud mrgfektet ,hogy bizonyítsa magának mekkora ász,közben meg kisebbsegi erzése van a kis farka miatt !!! Ami engem sosem zavart !!!! Ő dobta fel a témát állandóan. Ugye elég ? Nem is olyan kicsi.ugye ,ugye,ugye. Mindig dicsergetni kellett.

Őt erdekelte a mérete. En a férfit szerettem míg kinem derült egy görény .

Hagyjátok mar abba ezeket a kérdéseket. Unalmaaaaaas .

2020. dec. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Jó nekik a 3centi is, csak a bsnkszàmla szàmít nekik, semmi màs!
2020. dec. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Először is pasit választok nem farkat.először a személy és csak aztán a méret gondok! :D

Azt sem úgy mint a boltba, hogy azt a palit akarom az most az enyém, hanem vagy össze jövök egy kiszemeltel vagy nem.


Ha nem illik össze a szexuális élet az egy nagyon nagy érvágás a kapcsolatban, hiszen a férfiaknak is kellemetlen ha egy nő nem tud szex terén eleget nyújtani, nincs ebben semmi kivetni való.Tény, hogy nem az első a szex, de nem is az utolsó ami szempont egy kapcsolatban, ha lefekszel valakivel neked is vannak elvárásai és a másik félnek is.


Volt már olyan 15-17 centis srác aki jól teljesített vele, de nekem is jobban esik és könnyebb szeretkezni, ha nem kell egy fél órán át csak egy jó pózért szenvedni, hogy nekem is jó legyen.

15 alatt (és igazából már ezt a méretet sem nagyon) nem is próbálkozom (főleg azért, hogy ne bántsam meg az illetőt) gyorsan valami indokot keresek, hogy miért nem akarok lefeküdni,és tovább állok.


Vagy legalábbis 3 éve még így volt, azóta megtaláltam akit (+vele együtt amit) kerestem. Minden pozitívuma mellé még a mérete is passzolt.:)

2020. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!