Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy több menetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy több menetet bírjak egy napon?

Figyelt kérdés

Nem élek együtt a párommal, és mikor lehetőségünk nyílik rá végre, akkor nagyon akarjuk egymást. Egy kisebb probléma van, hogy napi kettőnél nekem nem nagyon megy több. Azt érzem, hogy akarom még, de a szerszám nem működik együtt. Mi lehet az oka? Valami megoldás?

Esetleg napi több önkielégítéssel tudom szokatni a szervezetem a többhöz, vagy ez teljesmértékben nem így működik?

19/F



2020. dec. 24. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Boldog karácsonyt.
2020. dec. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Sportolj. Valószínűleg a hasi zsírredőid elszabadultak az elmúlt hónapokban. Az pedig köztudott, hogy a gonosz aromatáz enzim a zsírban jól érzi magát, és elsilányítja a tesztoszteronodat.
2020. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Boldog Karácsonyt kedves első válaszoló :D.

Igazából vékony vagyok, de valóban nem sportoltam az utóbbi időben túl sokat. A tesztoszteron szintemre összességében minden sport jó hatással van igaz?

2020. dec. 24. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen naponta 5x fel kéne hogy álljon rá. szerintem. ennyire nem stimmelne a kémia?
2020. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem tudom,hogy melyik sport mennyit segít. Például a nagy súlyos (az a nagy, amivel 6 ismétlést éppen meg tudsz csinálni) guggolás köztudottan az egyik legjobb gyskorlat. Illetve a felhúzás...


De nézz utána! Youtube-on Tari Ádám, Torma Valentin, Borszéki Péter. Vagy mégjobb: PubMed, NCBI oldalakon kutatásokat, meta analíziseket keress. Egy biztos: csak az a sport segíthet,ami kihívást jelent

2020. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4. válaszoló: Nem gondolom, hogy a kémia lenne a probléma. Abban az első 1-2 menetben minden tökéletes és azt érzem amit kell, nem egy lánnyal voltam már és senkivel nem éreztem még ezt. Ja, és sajnos önkielégítés során is előfordul egyszer-egyszer ez a probléma.


5. válaszoló: Köszönöm a választ, én is így gondolom, hogy ez jobbá teheti a dolgot.

2020. dec. 28. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!