Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem képesek megérteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek megérteni a pasik hogy a hossz nem számít?! (N)

Figyelt kérdés

Kicsit clickbait volt a kérdés, nyilván bizonyos határokon belül szamít. A mikropénisz nem tölti ki a hüvelyt teljes hosszában, a hosszabbal pedig óvatoskodni kell, nehogy a méhszájat megbökje.

De amikor a 12 centis sír, hogy "jaj csak egy centi kéne az átlgahoz", meg amikor 2 centi plussztól gondolják hogy jobb lesz a szex, na azt nem tudja befogadni az agyam.

Az én tapasztalataim szerint -ha már csak a farok objektív adatait nézzük, és nem teszünk hozzá olyat hogy szexuális kultúra, egyéb izgató külső/belső tulajdonságok, stb- sokkal fontosabb a:

Vastagság. Az a lényeg hogy kitöltsön, hogy a hüvelyfal minden négyzetcentijét stimulálja, hogy szűknek érezzem magam és ő is engem.

Keménység. Lehet hosszú, vastag, de félkemény szafeládéval egyikünknek se jó. Ha nem eléggé kemény, nem is élvezhető.

Szex ideje. Hatalmas, kőkemény farka is lehet valakinek, ha pár perces. Az igazi öröm és kiteljesedés az, ha a szex örömeit mindketten sokáig élvezhetjük. (Akár úgy hogy egy menet sokáig tart, vagy több menet van.) Ha játszunk egymással, több pózt kipróbálunk, libikókázunk, néha lágyan néha keményen csináljuk.

Szerintem legalábbis ezek a fontosak. Én gondolom rosszul, hogy szerintem batomság azon veszekedni hogy 12 cm kicsi, 14 már pont jó?



2020. dec. 25. 01:25
A kérdező szavazást indított:
Teljesen egyetértek veled.
Inkább egyetértek mint nem.
Félig én is így gondolom.
Inkább nem értek egyet.
Egy szavad sem igaz.
77 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tetszenek ezek a válasz lehetőségek.

(Első lehetőségre szavaztam.)

2020. dec. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez afféle összehasonlítgatásos dolog mint a csajoknál a mellméret.

Hányan büszkék arra hogy DD-s nekik, pedig ez önmagában még semmit nem árul el a dolog esztétikusságáról. (Pláne, hogy a háthoz irányul az egész, szóval a DD más és más egy 70es, egy 85ös és egy 90es hátoon)


De ez egy megfogható adat. Az hogy hány centitől mekkora mellen mi a "párizsis" vagy hogy mi számít lógósnak, merre nézzen, milyen az esése annyira nem fitogtatható, míg ez számszerű adat.


Az emberek ezekkel a számokkal próbálják felhívni a figyelmet magukra, és masszírozzák asajátcegójukat is.

2020. dec. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%

Neked mi bajod van? Igenis számít a hossz. Akiknek belöktem (és bírták), azok nagyon örültek, hogy végre rendesen (teljes hosszában) ki vannak kormolva.


Akinek meg tág a vaginája, az tornáztassa.

2020. dec. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Valamilyen szinten egyetértek, mert tényleg jobban számít a vastagság és hasonlók. Viszont, tény, hogy sok lánynál a 12 már kevés. Ezt nem én mondom, ezt csajoktól hallottam. Nekik elhiszem. 16-al is volt, hogy valakinek kevés voltam.
2020. dec. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb ember szemre nem mond meg 1-2 centi különbséget. Pláne hogy a a farok tud kétszeresére nőni...
2020. dec. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasznos hossza 14,5-15 cm, átmérője 4,3-4,4 cm. Vastagsággal elegedett vagyok, de jobban örülnék 16-17 cm-nek, mert eléggé magas vagyok és rövidnek érzem emiatt. A szexuális kultúra, fantázia, kreativitás, figyelmesség mindemellett megvan bennem exbarátnőim szerint.
2020. dec. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a kérdést nem nő írta ki. Szép levezetése annak ahogy egy kisméretű pasi levezeti azt hogy az ő pénisze miért is nem kicsi. Elég gáz. Vagy inkább szánalmas.
2020. dec. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, dolog, hogy addig, amit valamit nem lát az ember, addig beszél h×eségeket, de amint meglát pl.: egy kicsit, akkor már más a matek.

A valóság és a gondolkodás sokaknak más.

2020. dec. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

23 centis farkam van, de sosem vágtam fel vele.

Teljesen egyetértek veled ebben, sőt én mindig úgy gondolom, hogy lehet valakinek nagy farka, ha nem tudja használni rendesen.

A lényeg nem a méret, hanem a technika.

Kis bottal is lehet amúgy nagyot karcolni, ha jól forgatod. 😊

2020. dec. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem matek!

szerintem az itt 23 as farkuak Lehet csak adják a nagyot! Tisztelet a kivételnek!!

Lehet annak a 23 nak van jó pár centi minusza

De minden lánynak más az okés.

Mint ahogy eggy előző kommentáló írta:Kis bottal is lehet nagyot karcolni!

Most jöhetne a kérdés:kinek mi a kicsi, mi a vékony?

Van választék, sokan vagyunk a földön. De mindenki másvalamit tart magának fontosnak

2020. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!