Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők nektek mennyire zavaró ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek mennyire zavaró ha extra kicsi (mini) a férfi farka?

Figyelt kérdés

Csak őszintén.

Nőként kérdezem egyébként.

Voltam már olyan férfival akinek annyira kicsi volt, hogy szerintem betenni sem tudta volna. Csak orál volt de az ilyen pasik, hogy szexelnek?


Nőként letudnátok így élni valakivel az életetek?



2020. dec. 25. 18:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
10: már úgy érted, hogy egészségügyi kérdésekben?
2020. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam nem talasztaltot kellett volna írjak hanem felvilágosultat.(de még mindig lehet nem ez a legjobb szó rá)
2020. dec. 25. 18:45
 13/23 anonim ***** válasza:
62%
Az enyémet megalázta egyszer egy nő: a meztelen lábaival megrugdalta inkább, erre volt elég neki.
2020. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
13: sok volt a féts poresz
2020. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer találkoztam egy pasival, akinek konkrétan grafitceruza méretű volt a szerszáma. Hosszra és vastagságra is. A hosszával még alapvetően nem is lett volna baj, de az a vastagság... Hááát... Nálunk is csak egyszeri orál volt, semmi több, de nem ez volt életem legjobb élménye. Nem mondta, de a viselkedéséből, a kérdéseiből az jött le, hogy amikor velem találkozott (ez még jó sok évvel ezelőtt volt) még nem szexelt úgy igazán senkivel, szóval szerintem más lánynak is megakadt a szeme ezen az "apróságon" (höhöhö). Azóta se tudok róla, hogy tartós kapcsolata lett volna. Nekünk ez csak futó kaland volt, ismertem már, de nem voltak érzelmek egyikünk részéről sem, de őszintén szólva ha lettek is volna, biztos hamar kihűlnek részemről, nekem fontos a (jó) szex, ezt egy akkora pénisszel nem nagyon tartom kivitelezhetőnek. Őszintén sajnáltam amúgy a srácot, mert egyébként jó fej és normális, de sajnos ez nem egy olyan dolog, amiben kompromisszumot tudnék kötni.
2020. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%
En sem altalanositok, de en is egy ducibb, magas ferfival tapasztaltam ilyet. Mondjuk a gyurusujjammal felert a hosszusaga. Probaltunk szexelni, de nem tudta betenni. Aztan le is zartam vele.
2020. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
47%
Nem a medve kicsi, hanem a barlangja nagy. :D
2020. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
41%
Amugy meg annyi, hogy meg nem is a nagysag a zavaro, hanem ha valaki nem tudja hasznalni..legyen szo kicsirol, nagyrol..bar teny, hogy a kicsivel meg kell birkozni.
2020. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
94%

18: szép közhely!


Azért megnézném, hogy egy kisujj méretű farkat hogy használ valaki jól...


Persze, kompenzálhat az ilyen pasas az ujjaival, a nyelvével, stb, de ha arról beszélünk, hogy dugás, akkor egy mikropéniszt nem fog senki jól forgatni.

2020. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nagyon. Oké, hogy kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni, de van az értékelhetetlen kategória. Amúgy szexelni szerintem sehogy, mivel kb. alkalmatlan rá.

Biztos, hogy nem tudnék így élni. Tényleg nincsenek óriási elvárásaim, DE! a szex is fontos része egy kapcsolatnak.

2020. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!