Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha van elég pénzem hozzá,én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van elég pénzem hozzá,én is csinálhatnék ilyen Pierre Woodman Castinghoz hasonlót?

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 19:14
 1/5 Hellmano ***** válasza:
61%
Bárki csinálhat, de valami "újat" kellene kitalálni a dugáson kívül, amivel felkeltenéd az emberek figyelmét, különben tiszta veszteség lenne az egész számodra. Nehéz így magán emberként befutni.
2020. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem befutni akar csak ingyen pinázni. :D


Amúgy nem is kellene hozzá sok pénz. kamera egy műteremszerűnek látszó helység, műtermi világítás.

meg jó duma és egy hirdetés.

2020. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hellmano ***** válasza:
77%
2-es ingyen senki nem fog odamenni neki casting-ra, ahol még felvételt is csinálnak róla stb. Ezt mi, amúgy komolyba megakartuk csinálni a 90-es években, akkor még meglehetett volna. De csúcs szuper kamerát nem sikerült sehonnan szerezni hozzá, ami nélkül eléggé kamunak tűnt volna a dolog. Mai világban meg akár már egy mobillal is felveheted csak , míg régen kevesebb ilyen volt meg ugye a net se annyira dübörgött, manapság a net mellett már nagyon egyedi dolognak kell lenni, hogy valakit érdekeljen is.
2020. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es kommentelő


Kérdésben irtam hogy van pénzem hozzá,tehát nem vagyok naiv hogy majd ingyen szexel velem bárki is.

2020. dec. 25. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Derék dolog, hogy ez az élet célod.

Anyádék biztos büszkék rád.

2021. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!