Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemennétek így egy szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek így egy szexuális együttlétbe? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és 40+, mégis gyerekes a kérdés

Bizonyos okok miatt, az utóbbi hosszabb (igazán hosszú) időben nem volt szex az életemben. Bizonyos értelemben a saját döntésem, a saját válogatósságom. Nagyon hiányzik már.

Nem igazán volt úgy szexualitás az életemben, hogy ne lett volna kötődés és szeretet is az adott személlyel.

Most viszont már nagyon ott tartok, hogy belemennék, pusztán szexualitáson alapuló kapcsolatba, és adódik is, el kell döntenem és tartok tőle hogy megbánom, vagy rossz lesz, vagy utána megbánom.

Lehet nevetséges a kérdésem, mert biztos van egy csomó ember akinek ez totál lazán normális, a másik felének meg az hogy érzelmeken alapuló szex van más nem is jöhet szóba. Én itt állok a kettő között ezzel a dilemmával. Gondoltam itt noname, megvitatom veletek. Tapasztalatok, vélemények jöhetnek, csak ne legyetek bunkók :)



2020. dec. 25. 19:44
1 2 3 4
 1/31 Noren1989 ***** válasza:
90%

A szimpàtia, szexuàlis vonzalom nekem elég volt a legutóbbi pàr alkalommal.


Nem lett belőle különösebb gond. A nők is a helyén kezelték a dolgot.

2020. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Menj bele,de azért a vonzalom meglegyen.
2020. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, a priviket is.Már régóta gondolkozom az egészen, és sokat segít egy kicsit kívülről látva is átértékelni.
2020. dec. 25. 19:56
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nézd legalább egyszer próbáld meg, és utána pontosan tudni fogod hogy menni fog-e dolog, de mindenképp megértő legyen az partner, hogy tudja amikor oda kerül a dolog, hogy te nem biztos hogy képes leszel rá, és tudjon le állni!

sok sikert hozzá!

2020. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha van legalább egy minimális vonzalom és beindul a kémia, akkor simán benne lennék én is ilyenben. F
2020. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
9%
Nem mennék bele, max ha fizetnél. 30f
2020. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt neked kell eldöntened, hogy külön tudod-e választani a lelki és a testi szükségletedet!?

Iszonyú jókat lehet szexelni egy kis kémiai vonzódással - nem kell hozzá nagy szerelem!

És szerelmes is lehet az ember - szex nélkül is!

Lehet tudni valamit az adódó szexuális beteljesedésről?

Azért 40+osan nem kéne ekkora problémát csinálni egy kettyintésből!

2020. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem keresek partnert. Sajnos félreérthetően fogalmaztam, bár írtam, hogy "adódik is" és eddig is a saját válogatósságom és elveim miatt nem volt. Szeretném kiemelni, nem partner kereséséről szól a kérdés!
2020. dec. 25. 20:20
 9/31 anonim ***** válasza:
78%

Tudod, hogy hányan jártak így, mint te?

Addig finnyogtak, válogattak, amíg a pók tartósan beszőtte a lyukaikat...

Most írhatunk akármit, először a mentalitásodon kell változtatnod, mert lerí róla hogy nincs benned kellően erős elhatározás hogy kilépjél a nihiledből!

Aztán majd pánikszerűen odadobod magad valakinek, és el kezdesz csodálkozni, hogy megint nincs rendben veled valami...

2020. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs férjed, párod, akkor az, hogy miként éled meg a szexualitásodat, csak rád tartozik. Persze lesz olyan, aki könnyűvérűnek tart, de ezen a szinten túl kell lépni.

Szerintem, ha csak testi élvezetet keresel, akkor nyissál felé, de vigyázz nagyon, hogy érzelmi szálak ne alakuljanak ki (elég gyakori).

2020. dec. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!