Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek kicsi van, az mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek kicsi van, az mit csinál? Volt kínos esetetek lányok?

Figyelt kérdés

A múltkor hallottam egy történetet, ahol egy xy lány lefeküdt egy sráccal. Sötétben csinálták és meg is kefélte ezt a lányt, csak ugye ő nem érzett semmit belőle szó szerint. Mondjuk be is fejezte a srác 2 perc alatt. Szóval a csaj csinált fényt, és megnézte neki, szinte nem volt pénisze olyan kicsi volt.


Volt már ilyen kínos esete valakinek?



2020. dec. 25. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Végülis, előjáték közben minimum tapintás alapján nem derül ki a “megkefélés” előtt...
2020. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, mert nekem mindig megfogják, dehát ezek szerint nem mindenki
2020. dec. 25. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
En hazakuldtem miutan levette a nacit😂 mondtam neki hogy ez igy nagyon offos
2020. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy durva, mert kicsit beleképzelem magam ebbe, én biztos nem tudnék csajozni. Szerintem mikor a csaj emiatt hazaküld, az tök megalázó, de a lány meg nyilván nem akar egy ilyet. Nem is tudom kinek a rosszabb.
2020. dec. 25. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nincs kicsi farok
2020. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
El nem tudom képzelni mennyire lehet kicsi az a farok ami miatt hazakuldenek valakit
2020. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Nem volt előjáték, meg sem fogta neki? Habár ha izgatta volna lehet elöbb vagy még szex elött elsűlt volna. :D
2020. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem 15 cm és egyszer voltam egy lánnyal, akinek betettem, de úgy eltűnt benne, hogy nem voltam biztos, hogy tényleg betettem. Ott abba is hagytuk, mondtam neki bocsi, de nem fog menni nekem sajnos most.
2021. máj. 11. 15:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a hossz hanem a vastagság számít, ha nem érezted vékony voltál, vagy Ő túl tág.
2021. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!