Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet szexchatelni rendese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet szexchatelni rendesen? Van valami rendes oldal ahol nők is vannak? 19/F

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 01:21
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mindegy melyik oldal, 1 nőre úgy is legalább 50 pasi jut.
2020. dec. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor egy rendes oldal sincs?
2020. dec. 26. 01:36
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer találtam egy rendes oldalt ahol sok nő volt csak fizetős volt( nem azért kellett fizetni h felhívás a nőket hanem azért hogy egy hónapig használhassa az oldalt.
2020. dec. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És az jó is volt?
2020. dec. 26. 01:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Sehol
2020. dec. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Chaturbate, itt szoktam a barátnőm mutogatni, miközben csinálja nekem.
2020. dec. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha találsz nőt, aki “szexchatel” veled, legyél nyugodt, mert valószínűleg pasival csevegsz.
2020. dec. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem csak olyan oldalak vannak hanem itt van egy oldal ahol én is nőket keresek: Az oldal neve ez. www.asiandate.com vagy www.anastasiandate.com mindegyikre fel regisztráltam az asiandate.com oldalra azért mert ázsiai nőt vagy nőket szeretnék találni.Kínai Taiföldi Fülöp-szigeteki is van ott de a legtöbb az kínai és milliárdosak azt sem tudják mit kezdjenek a sok pénzzel meg a sok villával, házaival,cégeikkel.
2020. dec. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
www.anotalk.hu
2020. dec. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
89%
Szerintem sok nő kipróbálja, mert ez bakancslistas dolog a neten. Csak epp keves ferfinak van olyan stilusa, hogy ne csak gyors odavágott trágár mondatok és feszkólevezetés legyen, hanem lassan kialakuló finom izgalom, ami kölcsönös bizonytalanság mellett bevallatlanul vágyba fordul. És ez a vágy fennmarad, fokozódik, majd átbillen egy ponton, ahol már elárulja magát és megállithatatlanok az azt követő események. Akinek újdonság, hogy most órákig tartó, tartalmas és figyelemmel teli chatről beszéltem, az köszönjön be tovabbra is f@rokképpel a nőkhöz es hisztizzen ha lerázzák a "bek@pod?" felkiálltással kezdődő ch@tsex felhívását. El lehet dönteni, hogy nőkkel akartok beszelgetni vagy egy fizetős szolgáltatás kell aki irkál. Az előbbiek a fenti beköszönések miatt inkabb elhúznak a chatrol egy ido mulva. Szerintem. N45
2020. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!