Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tetszik nektek ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszik nektek ez az erotikus olvasmány?

Figyelt kérdés

Szingli létemre kiirtam a szexuális vágyaimat és megosztanám veletek. Kiváncsi vagyok, hogy tetszik. ( igen, fiú vagyok) :)


A sztori van tovább is (meg elötörténete is van, illetve elnézést az elirások vagy az ékezetek miatt! :)


Egy hosszú nap után rezgett a telefonom. Megnéztem és láttam, hogy a tinder küldött egy értesítést. Elena volt az. 20 éves lány, vörös hajjal és nagyon szép arccal. Azonnal lecheckoltam a profilját és irtam neki. Kicsit ducinak tünt, de sembaj, gondoltam úgy sem barátnöt keresek, ha meg össze is jönne valami, akkor is csak szexelni akarok vele.

Szóval írtam neki és nem sokkal késöbb vissza is írt. Nagy ismerkedésbe kezdtünk, nem az a smalltalk jellegü beszélgetés kerekedett ki.

Közel 3 nap chatelés után elhatároztuk, hogy találkozunk. Mivel a filmek voltak leginkább a téma chatelés közben, igy mondta, hogy menjek fel hozzá.

Két nappal késöbb fel is ugrottam, egy nagy öleléssel inditottunk a kapualjban. A liftben pedig megcsokoltam. Valahogy benne volt a levegöben, hogy ez nem csak egy filmrandi lesz.


A lakásba érve már hangulatvilágitás ment, elökészitva a pokrocok, chips, Rosè-sprite jéggel. Eleinte beszélgettünk majd filmezni kezdtünk. Többször bepróbálkoztam a csokcsaták közben itt-ott besimitani (derék, popsi, cici) hátha reagál rá, de csak hosszú nyelves csaták lettek belöle.

A film vége elött azonban ö kezdeményezett egy csókcsatát ami elég vadul sikerült. Nadrágomban megmozdult valami. Ne ekkor magamra húztam Elenát és a melleire tettem kezem. A reakció kifejezetten jó volt, kezeivel a polomat huzta fel és a csipöjével lassan elkezdett fel-le mozogni ágyékomon. Azt hiszem érezte a nadrágom merevedését, illetve a szája is eltévedt a fülemre-nyakamra.

Kissé duci lány, de nagyon szép az arca, mellei közepesnek mondhatóak, böre hó fehér.


Annyira beindultunk, hogy én hátulról elkezdtem felhùzni a pulcsiját. Ekkor megfogta a telefonját és lekapcsolta a világitást egy halovány fényre. Telefonját eldobja és levette a pulcsiját, ami a poloval együtt lejött. Fekete melltarto volt rajta. Nem ismerem a melltarto fajtákat, de ez félig csipkés volt.

Miután levette a felsöjét én kezdtem el csokolgatni a nyakát és a fülét, majd a fülébe sugtam, hogy mennyire kivánom az egész testét. Kezeim pedig a melltartó kikapcsolásán dolgoztak. Nem tartott sokáig, egyhamar kikapcsoltam és lehúztam róla a melltartót. Amennyit láthattam akkor a melleiböl, na az csodás. Közepes mellbimbóudvarú, rozsszinü, kissé pufi mellbimbóudvar, szinte egybeolvadt a mellbimbóival.

Elena feltérdelt, hogy a számba tudjam venni a mellbimbóját és elkezdhessek vele játszani. Szivtam, nyalogattam, nagyon finoman rájuk is haraptam. Éreztem közben, hogy a kezei a farkamat taperolják és finoman sóhajtozik is. Izgató volt a hangja, de mégizgatóbb, hogy milyen fonomak és puhák a mellei. Amikor meg akartam csokolni, firtelen felállt elém és odahajolt az arcomhoz közel. Nagyon erotikusan nézve annyit mondott, hogy az ö meglepi magát valami finomsággal és már térdelt is le elém.


Nadrágom övét kicsatolta majd kigombolta a nadrágomat és finoman le is hùzta azt. Közben folyamatosan a szemembe nézett és a szája szépét nyalogatta. Igen csak meglepö volt, hogy mennyire állt a farkam és nagyon vágytam a szája melegére.

Kivette a merev farkamat az alsónadrágból, lejjebb hùzta az egyik kezével a madrágomat, mig a másikkal pedig rámarkolt. Eleinte finoman huzogatta a fitymámat fel-le. Istenien jó érzés volt. Gyönyörü kezei voltak, nagyonon szép alaku feketére lakkozott körmökkel. Fellegekben jártam, föleg hogy láthattam a meztelen melleit is. Mindezt a szája melege törte meg és repitett egy másik dimenzioba.

Lassan, finoman, nyálasan, nyelvjátékkal kapta be a makkomat a szájába és a kezével együtt jár a szája. Hihetetlen. Érzés volt. Minden fel és le mozgásnál egyre mélyebbre hatolt a szájával mig nem kértem, hogy "idö", különben teliélvezem a száját.

Fejére tettem a kezem és finoman igazitottam, hogyan szopjon. Egy idö után felállt, kiment az elöszobába, majd felvette a müszemüvegét (tudta, hogy a szemüveges lányok a gyengéim) és szemüvegben folytatta életem talán legjobb kényeztetését. Több sem kellett, éreztem, hogy elindult valami bennem. Nagyon közelj jártam hozzá, igy a nagy sohajaim közepette csak annyit nyögtam oda neki, hogy "jön".

Azt hiszem képszakadás volt. Kivette a farkamat a szájából és finoman a mellbimbójához dörzsölte. Hangomat nem titkolván ráélveztem gyönyörü melleire. Elena csak verte és nézett a szemembe. Azt hiszem hatalmasat élveztem. A jobb mellét eléggé összemaszatoltam, de a bal sem maradt szomjas.


Gondoltam, hogy hagy lenyugodni, majd kimegy mosakodni. De nem igy történt. Makkomat bekapta és a finom szájával még kiszivta az utolsó cseppet is. Nos ez volt a pont az i-re. Amikor már semmi eröm nem volt, felállt és kiment a fürdöszobába mosakodni. ...



2020. dec. 26. 20:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas. A való világ egészen más. A rosé-sprite meg...
2020. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#3


Jobbulást kívánok!


(1 voltam)

2020. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szerintem elsőnek nem rossz (a magyar amatőr szerzők félanalfabéta irományaihoz képest főleg nem)
2020. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kimondottan tetszik, pont azért, mert életszerű. F
2020. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírás, szókincs hiánya, gyakorta ismételt szavak. Simán tönkrevágnak egy érdekes olvasmányt is. De ez még érdekesnek sem mondható.
2020. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is a szóismétlésre akartam felhívni a figyelmed. Rengeteg. Meg egy-egy helyen használhatnál finomabb kifejezést.
2020. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!