Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lehetne pótolni? Illetve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne pótolni? Illetve hogyan beszéljem meg vele? 19/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egyre jobban izgatja a fantáziámat, hogy vibrátorral, vagy kisebb "anal plug"-gal izgassam magam (, vagy párom engem), miközben bennem van.

A probléma az, hogy ő az olvasta, hozzá lehet szokni, és akkor már nem élvezném nélküle. (Pedig mondtam neki, hogy nem 10-ből 10-szer szeretném használni, és nem ellene, hanem csapattársként alkalmaznánk:D)

Hogy lehetne esetleg pótolni ezeket? Vagy hogyan tudnám megnyugtatni, hogy semmi sem múlhatja őt felül, csak kíváncsi vagyok?:D

Esetleges új dolgokat/tanácsokat is szívesen fogadok.

(A szex hihetetlen jó, játékok nélkül is a felhők között vagyok, csak szeretném megtapasztalni.)



2020. dec. 26. 21:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Légy kreatív.
2020. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
#1 Már mindent ami eszembe jutott (illetve neki is) kipróbáltuk a kapcsolatunk során.
2020. dec. 26. 21:13
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Csináljátok úgy, hogy nem egyfolytában van benned csak x ideig.

A párodnak meg mond azt, hogy csak azt akarod, hogy elő legyen készítve neki a terep. 😉

Mert szeretnéd, hogy ő is be tegye a popsidba, és ez így könnyebb lesz, és izgibb neked.

Szerintem ettől be fog indulni a szitura.

Én tuti így lennék vele. 👌

2020. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Hellmano ***** válasza:
48%
Egy 30 centis néger bré után esetleg érteném, ha azt mondaná a párod, hogy nem élveznéd utána vele :D De egy plug vagy műbroki simán belefér nem kellene rá féltékenynek lennie :D
2020. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#3 Az évek alatt már ő is járt mindenhol, és játszott is velem sokszor. Viszont lehet, ezáltal megpróbálom rávezetni "képzeld el ha..." alapon.😄 Köszönöm!


#4 Én megértem az ő szemszögét is, nincs benne semmi rossz.

2020. dec. 26. 21:21
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Szívesen 3-as voltam. 😉
2020. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
baratnom imadja a vibratort, olyan elmeny amit nem szabad kihagyni
2020. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
eleg onzo ha nem vallalja be a te elvezetedert..
2020. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#7 Hát mindenképpen szeretném megtapasztani én is! De nem lesz vége az életemnek, ha párom nem akarja:D


#8 Nem önző, meg lehet érteni őt is. És nem megtiltotta.😅

2020. dec. 26. 22:39
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
de onzo. mit lehet ezen megerteni? en a farkamnal kb ketszer akkora vibrit vettem, hogy jobba tudjam tenni baratnomnek a szexet. o meg ellenfelet lat a vibriben, gyerekes.
2020. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!