Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek szopni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek szopni a barátotokat? H igen miért mi tetszik benne?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mert neki jó érzés.
2020. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Szeretem érezni a meleg péniszét a számba. :) 19/L
2020. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Amikor jól csinálom (és általában jól csinálom, mert tudom, hogy miket szeret), akkor mindig elveszti az önuralmát, és elkezd nyögdécselni, meg ilyeneket mondogatni, hogy "uramisten", meg hasonlók. Én pedig imádom az ilyen visszajelzéseit :D

2020. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

Nem csak azért, mert ő szereti és élvezi, hanem mert akkor a számba van a legféltettebb testrésze. Ilyenkor uralkodok felette. 69-be a legjobb, mert akkor úgy nyal, ahogy szeretném és nekem jó, mert tudja, hogy tudom kínozni, hogy neki nem jó, ha nem jól csinálja.

Nem mellékesen szeretem a végeredményt is. Nem csak azért, mert ő is szereti, ha számba megy és lenyelem, hanem mert finom és ízlik is. Valamint van abba valami, hogy tartalmaz olyan anyagokat, ami nekünk nőknek jó. Ha 3-4 nap kimarad, hogy nem szopok, nyelek, hülye hisztérikus picsa vagyok.

45N

2020. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem látni ahogy élvezi és imádom a farkát érezni a számba na meg a spermát a végén
2020. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!