Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon furcsa dolog az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa dolog az, ha egy nő a behatolással szemben előnyben részesíti azt, ha megujjazzák?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én élvezném ha ilyen lenne a párom :) Egyáltalán nem furcsa.
2020. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem általános, de nagyon tetszetős, nekem nagyon bejönne, szeretek ujjal kényeztetni.

44/F

2020. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például az ujjazással (rendes hozzáértéssel, nem csak ki-be dugdosással) hamarabb elmegyek és nagyobbat élvezek mint nyalással. De ezután még igénylem a péniszes behatolást.
2020. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom amiatt van, mert megdugni rendesen nem tudták még, ujjazni viszont igen. Én is ujjazásban pl nagyon jó vagyok, dugásban pedig elég gyenge, szóval nekem még ideális is lenne egy ilyen csaj.
2020. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 szó csincs arról, hogy nem tudtak megdugni rendesen!

Pusztán jobban élvezem, sokkal izgatóbb számomra

2020. dec. 27. 15:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát rólad van szó. Ujjazni lehet technikásabban, jobban lehet ingerelni a csiklót és a G-pontot közben. Amúgy csak egy valakivel élvezed jobban az ujjazást, vagy általában?
2020. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!