Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Inkább csúnya vagy kövér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább csúnya vagy kövér lánnyal szexelnétek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 22:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Legyen ápolt, az a legfontosabb. F
2020. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
11%

Ez most tényleg eldöntendő kérdés???

Egyikkel sem!

Ha mégis, akkor legyen csúnya és kövér is egyben, de akkor nagyon mélyre kell nyúlnod a pénztárcádban cserébe, másképp nem vállalom. :D

2020. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Azért ha egy lány kövér az szerencsésebb csapás ha fogalmazhatok így. Azon lehet segíteni. Ha viszont csúnya, na akkor a maszkviselés a legjobb alkalom arra hogy bedobja magát egy randin.
2020. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Noren1989 ***** válasza:
41%
Kövérrel màr voltam. Jól kompenzàlt.
2020. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
22%
3-as, te megint csak a kukiddal gondolkodtál, nem a koponyád tartalmával. A kövérség betegség, aminek súlyos következményei vannak életminőségre és élethosszra. Szív és érrendszeri betegségek, diabétesz és még rengeteg. Szerencsésebbnek nem mondanám egy csúnya, de egészséges emberrel szemben. Amúgy a csúnyák is elkelnek, legfeljebb nem tapadnak rájuk. Ettől viszont nyugodtabb az életük. Tudod te mi teher egy nőnek, hogy állandóan mindenki meg akarja hágni, és nem tud semmi mással foglalkozni? Szerintem ezért szakadnak bele a külsőségekbe még jobban, mert bele vannak hajszolva. S végül lehet odaadóbb az ágyban mint egy kiüresedett csini modell csaj, aki egy darab fa legjobb esetben, vagy mint döglött hal.
2020. dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
Ha már a maszkviselésnél tartunk 3-aska, a túlsúly a legnagyobb kockázat covidnál!!!
2020. dec. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Egyertelmuen kover

19/f

2020. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%
Az ember vizuális alkat, és ezt nem a kukim mondatja velem, ez tény. Nem bántásból írtam, szóval ne vegye senki magára. Egyszerűen a média ezt sulykolja minden felületen, így ez az elfogadott. Bezzeg 200 évvel ezelőtt. Na a lényeg , nem mindig a betegség áll az elhízás mögött, van amikor a helytelen táplálkozás, mozgáshiány meg ilyenek. Na erről írtam fentebb. Ezen lehet változtatni. Mindig!
2020. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%
Csúnya is relatív, van olyan csúnya lány, akihez tényleg nem lenne kedvem hozzáérni sem. Túlsúlyos csajjal viszont voltam, aki arcban amúgy szép volt, és őt örömmel izgattam, az egy másik dolog, hogy a farkam mást gondolt, és alig állt fel rá.
2020. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Inkabb dundi legyen
2020. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!