Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet majd terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet majd terhes?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy 14 éves lánnyal és nem védekeztünk be voltam csípve elélveztem és lecsorgott a cucc a lánynak a ..... oda. Lehet majd terhes? 23/F
2020. dec. 27. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
igen
2020. dec. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Igen lehet.

Egyébként hogy lehetsz bakker ennyire felelőtlen?

2020. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha van egy csepp szerencsed :) ambar az nem fog magatol beszaladni a huvelybe mivel ott a helye ! azt meg nem tudja megcsinalni ....
2020. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Hogyne, elég könnyen lehet, hogy bizony teherbe ejtettél egy kislányt...

Egyelőre szerintem még ne pánikoljatok, én a szülőket mondjuk bevonnám, hogy fel legyenek készülve, de pontozzatok le, ha más szerint ez hülyeség

Ha szerencsétek van, nincs baj

A csajszi amúgy már szokott menstruálni?

2020. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
4-esnek igaza van.
2020. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Ettől nem, csak ha a puncijába bedugod a farkadat, és bent élvezel el. Mármint védekezés nélkül.

Hogy értetted, hogy lehet-e majd terhes? Később? Legközelebb?

2020. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Remélem, nem szaporodtok.
2020. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Igazi Karácsonyi kérdés. Mária éppen így, szűzen lett terhes a Jézuskával, de azóta még senki.
2020. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Ha lecsorog attól nem lehet terhes... sokak úgy se esnek teherbe hogy teljes erővel megküldik beléjük a cuccost, ez magától nem csordogál be olyan mélyre.

Az már más kérdés ha nem volt semmi védekezés előtte az aktus során előváladéktól is teherbe lehet esni, így végülis igen, lehet terhes.

2020. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem dorgolte magaba akkor nem lesz terhes. Bekell jutnia a spermiumnak eleg melyre.
2020. dec. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!