Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női szemmel férfinak tekinthet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel férfinak tekinthető, akinek már fiatalon csak gyógyszerrel van rendes merevedése?

Figyelt kérdés
Azonnal szakítanál, vagy félbehagynád az ismerkedést, ha megtudnád?

2020. dec. 28. 04:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem releváns, hogy mi az oka. De csak az miatt, mert valamelyil szerve nem működik rendesen, azért nem fogom férfiatlannak tartani. Talán egy olyan eset lehet kivétel, amikor annyira igénytelen (túlsúly, edhetlenség, egészségtelen életmód) magával szemben, hogy az miatt alakult ki
2020. dec. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ismeretlen a pontos oka. Lelki ok indíthatta el, de már a testem is másképp működik. Orvosról orvosra járok, senki nem talál semmit. Az biztos, hogy nem lehet elintézni annyival, hogy majd ha a stressz elmúlik, addig meg pszichológus.
2020. dec. 28. 06:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg nem az lenne a legnagyobb baj. De ha én csak azt érezném ebből az egészből, akkor még simán. Viszont azt elvárnál, hogy legalább próbáljon meg tenni ellene
2020. dec. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Évek óta megy ez. Nem adtam fel, de számolnom kell vele, hogy soha nem lesz a régi. Nem tudom, reménykedhetek e így párkapcsolatban.
2020. dec. 28. 07:18
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Én a helyedben keresnék egy nőt aki türelmes, és neked is annak kell lenned.

A gyógyszer szedése nem lehet megoldás, főleg hosszú távon.

Mert a szívedet is kikészíti, és egy idő után már attól sem fog fölállni.

2020. dec. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem az.
2020. dec. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Ennél több oka is lehet

Ide tartozik a drog használata stressz pánik meg felelési kényszer stb stb

Keress egy olyan lányt aki türelmes.

2020. dec. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem drogozok. Lehet, hogy a folyamatot pánik és stressz indította el, de most már biztos, hogy testi.
2020. dec. 28. 07:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami lelki eredetű, azt a lélek rendbetételével jellemzően akkor is rendbe lehet tenni (persze, ha nem dura eset), ha testi tünete is van. Amíg meg lelkileg nem leszel rendbe, addig elég kicsi az esélye
2020. dec. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Erről próbálnak győzködni, de ez legalább akkora tévedés, mint amilyen elvakultan hisznek benne. Korábban lehetett volna kezelni, most már teljesen biztos, hogy testi nyomot hagyott.

Egy dühös embert meg lehet fékezni szavakkal, de ha már lesúlytott a baltaval, akkor kevés a duma, orvosi segítség kell.

2020. dec. 28. 08:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!