Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális vagy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális vagy nem normális az hogy nem volt eddig kapcsolatom és 24 vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretnék már rég óta barátnőt, de még nem találtam hozzám hasonlót. Meg néha azt érzem hogy túl nagy kötelezettség lenne egy pár. De azért jó lenne már, meg már idős is vagyok ahhoz hogy nem volt még szerintem.
2020. dec. 28. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Ne hozzád hasonlót keress, hanem eltérőt.
2020. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Milyen egy hozzád hasonló?
2020. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Kinek mi a normális?!


Ha úgy érzed, hogy eddig még nem találtad meg a megfelelő személyt, és nem akartál belemenni barátság extra vagy egyéjszakás kalandba, akkor így volt jó.


Ha pedig már vágysz egy társra, akkor járj nyitott szemmel. :)

2020. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!