Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nőnek hogyan lehet élvezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek hogyan lehet élvezetes a mellszex?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már többször is csináltuk de egyszerűen nem értem, hogy hogyan tudja ennyire élvezni? Nyilván orgazmusa nem volt, de eléggé élvezetes volt neki is. Normális, értelmes emberek hozzászólását várom!

2020. dec. 28. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Volt olyan barátnőm, akinek a bőre kifejezetten érzékeny volt a mellei közt (konkrétan ugyanúgy beindult, ha ott csókolgattam, mint amikor a mellbimbóit).

Gondolom, ez is hozzájárulhat az izgalomhoz, meg a látvány és az érzés, hogy neked őáltala élvezetes a mellszex.

2020. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg attól izgult fel, hogy látta téged mennyire izgat. Én orálnál vagyok így ☺️
2020. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a mellem/mellbimbóm nem kifejezetten az erogén zónám, bár a párom elég jól ért hozzá, hogy élvezzem azt is, ha ott kényeztet.

Viszont egyszer történt olyan, hogy tévézés közben elkezdtünk borozgatni. A második pohár után már nem a tévét néztük... :) Sikerült elérnie, hogy elélveztem attól, hogy a mellbimbómat nyalta, simogatta, harapdálta.

2020. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 az elég érdekes :D

Majd én is kipróbálom a barátnőmnél, bár nem biztos, hogy ő is képes lenne így elélvzeni :) Köszönöm a válaszokat!

2020. dec. 28. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt is, és máshol is olvastam, illetve hallottam olyat, hogy vannak lányok akik el tudnak menni attól, ha ők kényeztetik orálisan a pasit, vagy a ciciszextől is akár. Egyreszt a helyzet nagyon izgató nekik, másrészt az, hogy a pasi is mennyire élvezi, és örömöt okoznak neki. Persze ez nagyon ritka szerintem.
2020. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
sehogy
2020. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!