Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha a kiszemelt csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a kiszemelt csaj brutál jó az ágyban megfordul a fejetekben, hogy honnan tanulhatta?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy nem fordul meg a fejetekben, hogy mennyi pasival lehetett, hogy ennyire tapasztalt meg jól csinálja a dolgokat? És ha igen, akkor zavar a gondolat, vagy teljesen mindegy?
2020. dec. 28. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Jobb ha fekszik mint egy döglött hal?

Az eszedbe se jut hogy esetleg miattad? Mert akar téged?Én sokkal odaadóbb vagyok azzal akire annyira vágyok, meg persze az elején rózsaszín köd.

Mit jelent hogy brutál jó?

2020. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, megfordul a fejemben
2020. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megfordult, de jobb szeretek nem gondolni rá. Bár van akinek a vérében van, nem kell sokáig tanulja. Volt olyan csajom, akinek mindössze egy fiúja volt előttem, az is egy béna pöcs (még a lukat sem találta a lányon), ő mégis fantasztikusan oboázott, mert volt tehetsége hozzá.
2020. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl.az egyik exem imádta az orált így elég sokat kísérleteztünk, és szeretem is csinálni. Szóval a következő pasim mit gondolhatott? 🤔 Pedig nem volt sok pasihoz közöm.
2020. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy férfival feküdtem le életemben, aki azóta a férjem is lett.

De neki korábban voltak kapcsolatai (kb 10 nővel feküdt le életében) és azt mondja, hogy senkivel nem volt ilyen jó, mint velem. Pedig nekem ugye nem volt tapasztalatom...Nagyon kívánom őt és szinte mindent megteszek az ágyban, amivel örömet okozhatok neki. Nagyon jól működik közöttünk a kémia, mindketten élvezzük a szexet. + elég szűk is vagyok, ami szerinte ritka és sokat hozzáad az élvezeti értékhez :)

Tudom, hogy van, ami nem az én műfajom, pl. a lovagló póz valamiért nem megy jól, annyira egyikünk sem élvezi. Ezt is megbeszéljük, hogy mi jó, mi nem jó.

De világrengető orgazmusaink szoktak lenni :)

De szerintem kevés férfinak vannak olyan orga

2020. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ösztönösen jön a csajoknál (is), nem pedig tapasztalat, tanulni se nagyon lehet ezt.
2020. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nem túl csinos csúnya nagymellű nők a király már elsőre. Egy piritott megcsinált cafat akkor sem képes olyan produktumra, ha egy hadsereg ment rajta végig előttem sem.
2020. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a híres magazinban tanulta ki.De miért lenne gond,ki hogyan dugta a múltban?Ami volt elmúlt. Szerintem ez nem para.
2020. dec. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lacc80 ***** válasza:
Nem csak gyakorolni lehet. Valaki tehetséges, de engem nem érdekel. Ott akkor engem akar.
2020. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!