Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak férfiak, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak férfiak, akik nők használt, szennyezett bugyijaikat vásárolják meg?

Figyelt kérdés

Van itt olyan lány, aki adta már el a hordott piszkos bugyiját férfiaknak? És van olyan férfi, aki vásárolt már ilyen fehérneműt?

25/L



2020. dec. 29. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Vásároltam már 2 lánytól
2020. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Komolyan?? És hogy találtál rájuk? Mennyit adtál nekik egy ilyen fehérneműért?
2020. dec. 29. 19:17
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen vannak én adtam el elég sokat
2020. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem írom le a fórum nevét, az ár meg megegyezés alapján volt
2020. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Én adtam (és adok is) el saját használt bugyikat. Kb 2-10ezer ft/db, mert nem mind1 mennyibe került mikor vettem + ugye a "szolgáltatás" díja :D anonim módon adom el nem tudom kiknek, átvételi pontra szoktam küldeni.


Aki akar csinál ebből is pénzt, nekem 2hónap alatt lett meg 300ezer forint.

2020. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ha ezt tudom én is eladtam volna már párat :o

24N

2020. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Ja rengeteg olyan balek van, aki másképpen sose érezné a punci illatát.

Úgyhogy hajrá csajok, itt a lehetőség, hogy ha undorítóak vagytok külsőleg, akkor is legyen pénzetek a retkes bugyikból. 😂😂

2020. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7es: szerintem nem a retkes hanem a sima, 1napos bugyikat veszik. aki fürdik az nem retkes a nap végére🤨 mindenesetre érdekes hogy van erre vevő
2020. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Elég sok fehérnemű fetisiszta van. Számukra direkt a használt fehérnemű a legnagyobb "gyönyör". Az indexen tematikus fórumok vannak. Van amelyik "szolgáltató" nagyüzemben nyomja az ipart, előtte-utána képek, vákumfóliázott áru a "zamat" megőrzésére stb.

Ha el akarod adni a használt fehérneműd találsz rá vevőt ezeken a fórumokon. Viszont arra készülj, hogy előtte-utána képet IS fognak kérni. Na meg arra, hogy a vevőjelöltek egy jelentős része kámforrá válik a kép és némi levelezgetést követően, esze ágában sem lesz ténylegesen vásárolni.

2020. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én eladtam már, azt mondtam a palinak, hogy a hugomé. Kikbe vettem 200 ft ért, 8000 adott érte xd


25F

2020. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!