Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Visszautasítanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Visszautasítanátok egy ilyen ajánlatot?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam. Már lassan egy éve írogat, flörtöl. Olyan dolgokat mond néha hogy egyértelmű hogy nagyon bejövök neki.

Én szerelmes vagyok belé, én szívesen kielégíteném szájjal. Nem tudná meg senki, és nem is várnék el tőle többet. Csak ennyit szeretnék, egyszer keményen le..opni. Viszont nős, szóval kb ennyi is lenne?

Vajon visszautasítana? Ti örülnétek ilyen ajánlatnak?


2020. dec. 29. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Csak ha nyalhatok.
2020. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy nem. Sőt ha nem lenne máshoz kedve, akkor akár többször is engedném később...
2020. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bármit megtennék neki, teljesen önzetlenül csak hogy örömet okozzak neki
2020. dec. 29. 20:30
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Idióta pitsa....
2020. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Nős emberrel kikezdeni..

Gratulálok mindkettőtöknek.

2020. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát aranyom az attól függ... ha egy vonzó csinos nő tesz ilyen ajánlatot akkor... talán nem. A talán meg attól függ hogy mennyire tisztességes valaki. Ha éppen van párom akkor tőlem is egy nagy kerek nemet kapnál akkor is ha Miss Universe vagy.
2020. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen persze. Értem én. Szerencsére vannak még hűséges férfiak. De gondolom azok nem keresik csak úgy a kolleginájukat, nem írogatnak nekik, nem tesznek félreérthetetlen kijelentéseket. Mondjuk hogy régebben abban a ruhában mennyire megdugták volna, vagy ha újrakezdhetnék, őt vennék feleségül

Szóval ezek alapján gondolom bejövök neki. Induljunk ki ebből...

2020. dec. 29. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:

-Te XY, mit szólnál, ha ez a nap nem lenne olyan monoton unalmas, mint a többi?

-Há' az meg hogy lehet.

-Mondjuk úgy, hogy leszoplak. De, ha van hirtelen jobb ötleted?

2020. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem szereti a feleségét, mert akkor nem flörtölgetne másokkal. (házas ember vagyok, magamból indulok ki).

De ő elhagyni nem meri a feleségét, nem meri felvállalni a következményeket, nem mer szembenézni a döntéseivel, ergo nem férfi, hanem gyáva kisfiú.

Ezek után te még szerelmes vagy belé?

Van baj nálad is a toronyban!

2020. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!