Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annak aki későn (24 felett)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak aki későn (24 felett) veszíti el a szüzességét nem nagyon furcsa hogy látják meztelenül?

Figyelt kérdés

Vannak barátnőim, akik mélyen vallásosak (olyan suliba jártunk csak engem nem érdekel). Még mindig szűzek és csak esküvő után lesz bármi.

Na ők azon is kivannak ha valakinek meg kell törölnie az orrát mert kissé taknyos, vagy látszik h szégelli magukat ha pisilni kell... szégyenlősek.


Ők ilyenkor hátrányban vannak, nem? Vajon eszükbe jut, hogy a férfi konkrétan azt fogja majd látni amit még sose senki az orvoson kivul?


én 18 évesen vesztettem el és akkor fura volt az első alkalommal, de számomra ez sose volt nagy ügy ilyen tisztaság megőrzése dolog..


2020. dec. 30. 02:38
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Én is őrzöm a szüzességem de azért alternatív modok vannak. A baratnőid azt se csinálják
2020. dec. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked milyen hátrányod volt abból hogy 12 helyett 18 évesen szexeltél először? 🤷
2020. dec. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

azert szerintem tegyunk kulonbsegeset a normalis emberek kozott, akik valamiert kesobb vesztik el, meg a baratnoid kozott, akik konkretan vallaskarosult szentfazekak -mar bocs.

en 24 voltam, mikor elvesztettem, mert egyszeruen elotte nem talaltam normalis sracot a kornyezetemben. kulonosebben nem zavart, higy meztelenul lat, mert tudtam, hogy tetszem neki es megbiztam benne. kicsit fura volt persze, de szerintem ez ugyanugy fura 15 meg 20 meg 30 evesen is.

2020. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Semmi hátrányuk nem lesz. Neked viszont kár volt hazudnod.
2020. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%

Nekem amúgy mindig is szimpatikusak voltak az ilyesmi lányok, mondjuk talán ez kicsit sok, amit leírsz. Pl esküvőig várni az kicsit necces, de az erkölcsösség mindenképp plusz pont 😌


20F

2020. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!