Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero nők, tudom nem vonzódto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nők, tudom nem vonzódtok a nőkhöz, de lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Előre mondom, nem provokáció, tudom hogy ha hetero valaki, akkor nem fogja 'úgy' érdekelni egy azonos nemű. Csak annyi lenne a kérdésem hogy én leszbikusként ugye nem vonzódom a férfiakhoz, viszont gondolkodtam már azon!, mert szoktam rágódni felvetéseken,dolgokon, hogy ha hetero lennék mi lenne meg hogy kehet egy férfihoz vonzódni (nem tudok, csak elmélkedtem), hogy mi az, ami esetleg minimális érdeklődést mégis ki bírna váltani belőlem férfi iránt. Bővebben, hogy milyen legyen az a férfi, vagy mit "tegyen" ugymond, milyen személyiség legyen, hogy nézzen rám, hogy kicsit felfigyeljek rá, olyat váltson ki ami valami plussz. Mert én még nem találkoztam vagy nem láttam élőben olyan férfit, aki egy kicsit is más lett volna, mint a többi, vagy érdekes személyiségűnek tűnt volna. Mert ha látnék benne valamit, ami nekem tetszik nőben, pl. sejtelmesen néz (nem pedig perverz nézéssel...), vagy titokzatos.. vagy ilyesmi, akkor még lehet hogy ha nem is hosszútávon, de kicsit megfogna...

Szóval így értem a kérdést.


Mi lenne az a tulajdonság/cselekedet egy nőben ha jól belegondolnál, ami valamiféle érzelmi vonzalmat keltene, vagy megmozgatna ÉRZELMILEG. Csak valamennyire.


Légyszíves ne háborodjon fel senki, meg van az ok, hogy mi miatt érdekel ez engem.


Köszönöm ha válaszolsz!



2020. dec. 30. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nincs semmi, amit egy nő tehetne, amitől bármit is éreznék iránta. Sem szexuálisan, sem érzelmileg.
2020. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm szerint nincs olyan nőben ami igazán vonzaná, az már kérdés, hogy egy-egy fülledt buliban, ittasan, egy leszbi hajlamú barátnő kihozta belőle a leszbit,de ezt csak buli és szex miatt (volt így a társaságban több csaj, aztán lehet azok meg divatból, buliból...).
2020. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem személyiség és kinézet együtt kihozza valakiből, legalábbis nálam több ilyen lány is volt. Mondjuk ittak és ezért offoltam őket, nen szeretem ha a másik nincs magánál.
2020. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez vagyok én - elobujas.hu

elobujas.hu › statikus-oldal-fileok › ez-vagyok-en_issue

PDF

Víziónk szerint olyan világot képzelünk el, ahol a leszbikus, meleg, biszexuális, transznemű és queer (LMBTQ) embere- ket nem éri rendszerszintű és ...


Tévhitek és tények - Szimpozion Egyesület

www.melegvagyok.hu › teacutevhitek-eacutes-teacuten...

Gyakoribb, mint a legtöbb ember gondolja! A rejtőzködés miatt nehéz pontos százalékot meghatározni, de a kutatók 4% és 10% közé teszik a melegek és ..

2021. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!