Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a megoldás ha páromma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás ha párommal szexuálisan nem passzolunk?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást nagyon, de szexuálisan nagyon nem passzolunk.

Neki elég lenne heti 1-2 alkalom, akkor is csak a szokásos 4-5 pózban (misszionárius, lovagló, oldalról kifliben, hason fekve hátulról és kutyában) de itt is csak lassabb tempóban végig úgy hogy csak én mozgok.

Orális szex nincs se kapni se adni, mert viszolyog mind a kettőtől.

Anális szex még csak szóba sem jöhet, kézzel sem adni sem kapni, mert az fura neki. Minden olyan ami kicsit is izgalmasabb lenne teljesen ki van zárva. Tabival védekezünk de nem mehetek el sem benne, sem rajta mert az macerás. Számára a szexuális életünk jó 10/9 míg nekem olyan 10/3 jobb alkalmakkor esetleg 4.

Én lassan már kikészülök, de nagyon szeretem őt, mit lehet tenni?

Aki volt hasonló helyzetben az tud valami tanácsot adni?

25L

27F



2020. dec. 30. 17:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Mi a fenéért vagy vele 2 éve, ha ennyire különböztök? Erre nincs megoldás, másik társat kell keresni.
2020. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Huhhh ez így leírva is borasztó.

Nemtudom mire vágysz, de nagyon ki lehetsz éhezve 😋


22L

2020. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

próbáltátok megbeszélni?

bár ha ennyire elzárkózik mindentől, akkor tényleg nem passzoltok ezen a téren, és sajnos ez döntő tud lenni. ahogy 2-es is írta, már az írásodból is érezhető, hogy nagyon feszélyez a dolog, most gondold el ezt még 30 évig!

2020. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Se orál, se kézzel, se semmi és csak fekszik, mint egy darab fa? Mégis mi a francért vagy még vele? 🤷‍♂️
2020. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha ennyire különbözőek az igények, előbb vagy utóbb szakítás lesz a vége

Teljesen felesleges elhúzni. Minél előbb szakítsatok, mert ez egyikőtöknek sem megfelelő.

2020. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 noone91 ***** válasza:
79%

Nos barátom, hasonló cipőben járunk. Annyi különbséggel, hogy nekem már a feleségem, és mióta állapotos már a heti 1 sem működik. Ez van, én már a kidőlt fára is... már ha érted. :)


29/F

2020. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

16 évig kínlódtam ilyenben. A pasim nagy kegyesen havi 1 klasszikus pózban.

Válás lett. Most tudom meg milyen a szex, minden formáját élvezem. Nem győzöm bepótolni.

2020. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szeretem őt azért vagyok vele, a szexen kívül minden téren nagyon jól kijövünk.

Pórábltam már beszélni vele erről, ilyenkor elismeri, hogy tudja hogy ez így van és hogy ő is látja mennyiben másabb az ami neki és ami nekem jó. Többnyire az a vége, hogy majd próbál változtatni ezen. Vagy az hogy másra tereli a szót.

Én meg már elég nehezen bírom, esténként amikor mellé bújok olyan merev vagyok hogy azzal a szöget is bele lehetne verni a falba, szóval részemről a vágy megvan, de ő hamar leállíto, hogy valamiért most nem jó.

2020. dec. 30. 18:12
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A saját érdekedben jobb ha még most kiszállsz. Ettől jobb már nem lesz 🤷‍♂️
2020. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

mit szeretnél? ő így érzi jól magát, nem fog megváltozni, legfeljebb ha komolyan belengeted a szakítás gondolatát, de abból is csak valami nagyon kényszeres megoldás születne, ekkora különbségeket akkor is nagyon nehéz áthidalni, ha mindkét fél komolyan motivált a változásban.

marad az, hogy te kezdesz valamit.

a szexre való igényedet úgysem tudod félresöpörni, mint valami mellékes dolgot, évtizedekig tartó boldogtalanság kell, hogy ez elkopjon. (lehet, hogy olyan nevelést kaptál, hogy a szex csak valami fiatalkori bohóság, múlandó gyarlóság, de egy túrót, a legtöbbünknek nélkülözhetetlen egy kielégítő párkapcsolathoz)

esetleg pótolhatod máshonnan, de neked sem lesz olyan kielégítő, amellett etikus módon nagyon nehéz (speciális habitust és ember feletti érzelmi készségeket igényel, hogy a kapcsolat kinyitása ne legyen destruktív)

ahhoz meg még fiatal vagy, hogy csak alkohollal legyél képes elviselni a kapcsolatodat.

marad a szakítás.

2020. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!