Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek ti is szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fegya kérdése:

Hölgyek ti is szeretitek ha úgy nyalnak nektek ha a pasi szájára ültök és ti mozgatjátok a puncitokat? Nektek is jó ,vagy csak a mi kedvünkért csináljátok?

Figyelt kérdés
idősebb hölgyek véleménye is érdekel!
2020. dec. 31. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez nekem már sok lenne, a “ti” kedvetekért sem csinálnám.
2020. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár még nem vagyok idősebb, csak 40+-os 😉 de igen, szeretem. Magam miatt is.
2020. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-eske,te még tini vagy!Köszönöm hogy vagy!Nekem a 55+ barátnőm imádta,de azóta sem találtam olat aki annyira szerette! Ezért is kérdeztem!
2020. dec. 31. 14:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tini. Ezt is rég mondták nekem...😊 Van, hogy már a 30-40+-osokra is idősebbeket mondanak itt, szóval csak jelezni akartam, ez a korosztály még nem az idősebb kategória. :)
2020. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves "Tini"!Biztos vagyok benne,hogy Te egy nagyon belevaló csajszi vagy!

A 20-30 asok nekem gyerekek! nálam a NŐ 50 felett kezdődik!no persze én sem vagyok ifjú!

2020. dec. 31. 14:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Megtartalak. Mikor besokallok, hogy idősnek nézik a 40 felettieket, mindig jövök hozzád 😀
2020. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! Bármikor jöhetsz! Nem tudom honnan, de biztos vagyok benne hogy jó fej vagy!Csak azért nem írtam privit mert nem akorok tolakodni,de Te bármikor írhatszT (-:
2020. dec. 31. 15:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendben. 😊
2020. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elmúltam 50, jó ideje nem volt szex, de régebben, az állandó partneremmel néha csináltam ilyet. Biztosan jó volt, csak már alig emlékszem rá..:(
2020. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!