Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szerettek szexelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerettek szexelni a legjobban? Sok részletet kérek.

Figyelt kérdés
Én így: először elkezdünk csókolózni lassan, majd egyre szenvedélyesebben. Közben elkezdjük lassan levetkőztetni egymást és arról suttogunk a másik fülébe, mit szeretnénk hogy tegyen velem. Azután a csókjaink áttévednek más testrészekre, erogén zónákra. Végül lassan ágyba kerülünk, én vagyok alul (nő) ő felül (férfi) és lassan bevezeti hímvesszőjét a hüvelyembe. Lassan elkezd mozogni bennem én a hátát simogatom, szorosan összesimulunk. 5-10 perc múlva én négykézlábra állok, ő pedig hátulról hatol belém. Belekapaszkodik a csípőmbe és határozott, gyors mozdulatokkal magára húz. A pénisze olyan vastag hogy majd szétszakít és olyan mélyre megy, hogy jól megböködi a méhszájamat, olyan érzés mintha majd átszakadna. És így megyünk el mindketten. Végül összebújva pihegünk egy kicsit.
2020. dec. 31. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha érdekel megbeszélhetjük:)
2020. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nő lennél, és böködték volna valaha a méhszájadat, akkor kicsit sem élvezettel beszélnél róla...

Röhejes

2020. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Újabb unatkozó incel, aki idén is egyedül tölti a szilvesztert...
2020. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nő vagyok és tényleg élvezem, bármilyen hihetetlen is. Mondanám hogy próbáld ki, de nem áll szándékomban megcsalni a páromat.
2020. dec. 31. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
jólvan már, menj vissza az ágyikódba és álmodozz tovább, Pistike!
2020. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Ez azért elég rövidke menetnek tűnik kedves kérdező. Mi simán 1-1,5 órát szexelünk, persze közben vannak kis pihenők. Nálunk a legkedveltemm mikor én vagyok alul, és én is mozgok. Ilyenkor elég gyorsan és intenzíven tudok mozogni, de a kezeim és a nyelvem sem tétlenkedik. Párom meg ilyenkor egyik orgazmust éli át a másik után.

45F

2020. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
Én is több orakat szexelek, jo vagyok benne, es 27 cm-es peniszem van. Lányok ha van kedvetek írhattok.
2020. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyengéd előjáték, érzéki behatolás, majd idővel kemény döngetés. Ennyivel érd be ;-)


F

2020. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!