Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy rosszlány/prosti többet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rosszlány/prosti többet kérne egy tisztaság mániástól aki mondjuk csak gumi kesztyűben érne hozzá?

Figyelt kérdés

ez megalázó lenne neki

vagy megértené hogy nem neki szól a tisztaság mánia

mennyit kérhetnek el mondjuk 1órá ért?

tudom kérdezzem meg majd meg fogom de ha valaki rá ér miért ne válaszolna ekkorabaromságra.


2021. jan. 1. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el nincsenek itt ilyen csajok és ez nem csak annyiból áll hogy X összeg.
2021. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van aki többet kérne, kihasználná az alkalmat, és van aki közömbösen állna hozzá.
2021. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a biztonság miatt még nem is bánnák.
2021. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem tisztaság mánia, hanem közepesen elmekórtani esetnek levés, bár legalább nem veszélyes senkire nézve.
2021. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

szerintem tök mindegy nekik talán még impnálna is ahogy az előző írta biztonságos

plusz gondolom semmit nem akarsz gumi nélkül már mint óvszernéékül szerintem az egyik legjobb ügyfelük leszel.

csak ne tűnj kihasználhatónak mert ha direkt felajánlkozol ki ne használna ki?

2021. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

amúgy neked a prosti még jobb is felkészülhetsz majd egy igazi csajra

de ha nem akkor is a prosti érted van

2021. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!