Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki szopogatott/nyalogatott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szopogatott/nyalogatott már lábujjakat/talpat, milyen volt? Ízre, érzésre? Mit éreztetek közben, és a lány, akinek csináltátok?

Figyelt kérdés
Csajok, ti is leírhatjátok, hogy milyen volt, ha csinálták már nektek.

2021. jan. 1. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

igazából semmilyen íze nincsen tisztán frissen mosva, ha kicsit izzadt akkor ugye sós.

Nem rossz dolog, a lány is tudja élvezni ha ez mondjuk egy elojatek resze, es nem csak a labaval foglalkozol.

2021. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Semmilyen,20/l
2021. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csaj nyalta labbujjaimat előjáték során illetve szex közben. Nem egy rossz dolog :)
2021. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barati osszejovetel meg nyaron, ahol az egyik csaj spanommal maradtunk ketten a nyaraloban es szolot ettem a tanyerrol foldon ulve, O meg az agyrol lelogatva a lábát egy darabot igy "megfogott" a ket labujja koze es mondta, hogy egyem meg. Aztan meg egy par darabot igy megettem, egyebkent nem fetises emberkent mondom, hogy egy igenyes noi lab valoban izgato, ha szep a korom kifesti stb meg nem az 45-ös jeti lab. Hat ez nem ilyen volt, kb az egesz csaj volt vagy 160 centi ezt kell elkepzelni. Visszaterve kb mind a ket labat tisztara nyaltam, Neki is tetszett, Nekem is, mindenki jol erezte magam arra a kemeny 5 percre. Ize nem igazan volt, a szolot ereztem. Annyi, hogy Én nem kértem tőle olyat, hogy mosd mar meg furdoben mielott a számba tömöd, így egy nagyon nagyon minimalis kosz volt rajta, de hat ez senkit nem zavart spicces allapotban. Ez Nekem egyszeri alkalom volt, kb szerintem az utolso is.
2021. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó kis sztori. Izgatóak ezek a kicsit játékos csajszik.
2021. jan. 1. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Végre egy normális kérdés normális válaszokkal a témában.

Jó olvasni, hogy vannak, akik nem zárkóznak el teljesen mindentől.

2021. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Nekem volt egy barátnőm,aki miután rájött,hogy szeretem a lábakat,eleinte csak masszíroztatta,majd nyalatta a talpát,szopatta velem a lábujjait. Nem egyszer kielégített a lábával,igaz,utána lenyalatta velem róla. Szerintem őt az egészben az izgatta,hogy olyan alázós jellege volt. Mivel mindig tisztán csináltuk,semmi íze nem volt.
2021. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

így van, az ápolt lábnak semmilyen szaga/íze nincs.

számtalanszor nyaltam az aktuális partnerem lábujjait, talpát, majd rendszeresen rávertem :D

Vagy épp ha szexeltünk, mielőtt elmentem volna gyorsan kihúztam és a talpakra ment minden.


ha kevésbé ápolt az érződik, akkor hanyagolom ezt az egészet, megy a szex, aztán pá a nő :D

2021. febr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!