Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szilveszterkor megtörtént az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor megtörtént az első dolog.Hát nem nagyon vagyok elragadtatva tőle.Ez ilyen lesz a továbbiakban is?Mert ha igen akkor többet nem kérek belőle. Ezek után nem értem miért vannak úgy oda az emberek a szexért? (Egy tegnap még szűz lány)

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 17:07
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
39 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem egy buliban kellett volna magad megdugatnod kisgimnazistaként.


Igénytelen vagy, és most csodálkozol is. és éretlen.


F, 36

2021. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Buliban, részegen vagy miközben a másik részeg, vagy tapasztalatlan, nem az igazi. Valami tapasztaltabb, igényesebb srác megmutatja mi a jó. Vagy egy szerelem.
2021. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Az első alkalom sokszor kellemetlen, emiatt ne aggódj.

Ez volt az első alkalmatok együtt, neked az első minden tekintetben, hozzá kell szoknotok a másikhoz. Nyugodtan kísérletezzetek, hogy melyikőtöknek mi tetszik, mi az, ami jól esik. Az összehangolódás nem történik meg csettintésre. Akár lassabbra is vehetitek, a lényeg az, hogy kommunikáljatok sokat.

Volt elegendő izgatás? Elég nedves voltál? Az is lehet, hogy ezzel volt a baj. Ha ez megnyugtat, az első alkalom nekem is kellemetlen volt, de mára már ott tartok, hogy ez az egyik legjobb érzés a világon.

22L

2021. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
46%
A fiúval lehetett a baj biztos nem volt tapasztalt!
2021. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem részegen és buliban volt.

Az első kettő szégyelljetek magatokat.Ez nem vicces.

2021. jan. 1. 17:14
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem vicces. Mivel nem mondtad a körülményeket, általánoságban tudok véleményt alkotni. Ez nem olyan dolog, amit kezdőként ilyen alkalomhoz kötötten kötelezően kéne letudni.... később rutinosként persze lehet szilveszterkor stb.
2021. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy a partnered sem volt elég tapasztalt, az is lehet, hogy csak a saját kielégítésére koncentrált, nem tudom, csak találgatok. Talán a következő alkamommal jobb lesz, mondjuk ahhoz nem ártana tudni, hogy neked hogy jó, mi lenne a jó a szexben és ezt közölni is a pároddal!
2021. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalomnál nem gondolnám, hogy tudja mi a jó, mik a lehetőségek...
2021. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz pingpongozni emlékszel még arra amikor először volt a kezedben pingpong ütő ? Ugye nem volt valami élvezetes játék. Néha eltaláltad a labdát, néha nem. Főleg ha a partnered is ugyanolyan kezdő volt akkor szinte csak labdakeresésből állt a játék.

Ugyanaz történik most veled a szex terén is. Lesz majd jobb is főleg ha ha játszótárs is érti a dolgát.

2021. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát az első amúgyis szokott fájni, plusz ha befeszülsz, márpedig mivel az első befeszülsz, akkor még rosszabb lehet. Nem tudjuk a körülményeket, de nekem is anno kb az volt a reakcióm, hogy "ez minden? ez az a nagy cucc, hát én semmit nem változtam attól, hogy megismertem". De mára már jó, amúgy a jó szexhez először tudnod kell mi izgat, meg nem árt ha már maszturbálsz is. Ha 0%-ról most felmentél 100% akkor nem csodálom, hogy nem volt jó.
2021. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!