Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szerintetek szexi egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek szexi egy ilyen nadrág?

Figyelt kérdés

Randira venném fel:) egy izgató szettel lepném meg a barátom.



[link]


2021. jan. 1. 23:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem se tetszik , de hát lehet annak tetszeni fog.

Nálam is inkább lelombozó lenne.

2021. jan. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha meg tudnad mutatni milyen labakra,popsira kerul fel,hatarozott valaszt lehetne adni!
2021. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kevés dolog tud magabiztosan és bármilyen lányon lelohasztani, de ez a nadrág mindenkor.

Nem is tudom értelmezni, mi ez a fétis, hogy kétlaponként valaki belinkeli. Mert hogy valakinek tetszik, az ízlés ilyen, minden bejön valakinek. De hogy ennyieknek, mindenkinek ez?


Mindig az útszéli, cigizős, rágózós, karikafülbevalós, kleopátrahajas, párducmintás, füstszagú, affektáló prostikat idézi nekem, és elképzelem hozzá azt a büdös gombaszagot, ami ezeknek a nőknek van.


Akármilyen igényes és szép egy lány, ebben akkor is izzadt lesz - bár van, aki kifejezetten ezt keresi a lábnál is -, és ahogy ránézek, nem tudok másra gondolni, minthogy alatta csúszkál kis pukliként a fing összegyűlve, mert az sem megy keresztül rajta, akkor meg mégis hogy megy ki alóla.

Nem.


Nekem farmer, picsafarmer, virágmintás lenge szoknya, jóganadrág, tanga, bikinialsó, mind erősen megmozgat, ez a legkeményebb merevedésemből is azonnal kivonná a vért.

2021. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy erre AKARSZ gondolni. sok csajról húztam le ilyet, ha nem rohadt benne egész nap akkor nem büdös.

ha nem nyári 40 fokban hordja, nem büdös.

2021. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha nem reggel 7-kor húzod le róla, akkor bizony egésznap pállik benne.



Télen ilyet nemigen vesz fel senki, mert akkor meg hideg.


Igazaból használhatatlan ruhadarab. Nyáron vákkumként össztapasztja az emberi bőrrel a közöttük lévő izzadságréteg, télen meg odadermed.

2021. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
azért a mindennapos savanyúlábszagos kérdéseknél jobb ez a téma :D
2021. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez csak egy nadrág. Nem ettől leszel sexi vagy nem sexy.
2021. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!