Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány perc alatt számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány perc alatt számít a magömlés koraimagömlésnek?

Figyelt kérdés
Mi az az időtartam?

2021. jan. 2. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
10 perc kb
2021. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A korai magömlés a leggyakoribb szexuális problémák egyike. Korai magömlésről akkor beszélünk, ha a férfi ejakuláció túl hamar következik be. A legáltalánosabb definíció szerint akkor nevezzük korainak a magömlést, ha a férfi a behatolástól számítva 2 percen belül ejakulál. Wikipédia
2021. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Akkor számít korai magömlésnek ha a partnered nem tudtad kielégíteni mielött elsűltél.(Minimum bírd 15 percig)
2021. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A hivatalos definíció szerint valoban 2 perc a határ, de azért a 3-4 perc sem túl szerencsés. Számít az is, hogy a nőnek mi az igénye, ha ő kielégült, onnantól a férfi is élvezhet, nem lesz már korai magömlés.
2021. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

#2;4

Barátnőm életében még sosem élt át orgazmust.

Tehát nekem is soha nem szabadna elélveznem, ha jól értem :D


Amúgy meg korai magömlésről akkor beszélünk ha az ejakuláció a behatolás előtt, vagy azt követően 1-2 percen belül bekövetkezik.

2021. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

5

Persze, de ez sem egy általános eset. Tudom volt nekem is dolgom olyan lánnyal, aki nem tud elmenni.

2021. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Baromsag. Nincs olyan hogy korai magomles. Az a termeszetes, ha minnel hamarabb el tud elvezni a ferfi. A termeszetben nem volt ido szarakodni, mert valaki levadaszta a szexelo part.
2021. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!