Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Láttatok már olyan melleket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már olyan melleket amik kiábránditóak,kifejezetten "csúnyák" voltak?

Figyelt kérdés

Nyilván minden test szép úgy ahogy van de általánosságban rákérdeznék hogy van e olyan ami a legtöbb embernél kiábrándultságot okoz.


Például:Túlságosan távoli,lefelé néző,ereszkedett,túl nagy méretkülönbség meg hasonlók.


Nekem kicsit önbizalomhiányom lett attól hogy "mindenki" a nagy,összeérő,naggggyon kerek melleket képzeli el így ideálisnak.Nyilvűn van kivétel,és amúgy a példák nem rám vonatkoztak.



2021. jan. 2. 19:39
1 2
 1/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
85%
Élőben nem, csak képen.
2021. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem láttam még ilyet.
2021. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csúnya cicit még nem láttam, a csúnya mell nem értelmezhető fogalom.
2021. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Hát, végül is nem csúnyák, de mint ha valami nem stimmelne... :D

[link]

2021. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Láttam már olyat élőben, de hiába volt "kiábrándító" mivel nagyon szerettem a lányt, egyáltalán nem érdekelt. Imádtam izgatni, nyalogatni, finoman harapdálni.
2021. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Volt már olyannal dolgom, ami kifejezetten visszataszító volt a szó legszorosabb értelmébe, de nem befolyásolt negatívan, mert személyiségre meg a többi amúgy rendben volt a csajnál.
2021. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4-es igen azzal lehet nem stimmel valami xd viszont a többiektől kaphatnék egy minimális körbe írást hogy mire gondolnak a "nem annyire tetszetős"mellek alatt?
2021. jan. 2. 19:56
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Volt itt egy csaj korábban, aki mindig ezt nyomta h az övé csúnya... Nem is tudom hogy mennyit dumáltunk és meddig kérleltem h mutassa mwg... Mire küldött róla fotót, és hát egyáltalán nem volt csúnya...
2021. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
pici, nagyon logos, olyan mint egy kutyafül
2021. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amivel én "foglalkoztam" az lógós volt például és maga a bimbó és a bimbóudvar se volt épp a kedvencem. De mint írtam, egyáltalán nem érdekelt, mert nagyon szerettem. #5 voltam
2021. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!