Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lenne zavaró/kiábránd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne zavaró/kiábrándító ha összejössz egy pasival, és ügyetlen lenne az ágyban?

Figyelt kérdés
Szakitanal emiatt, vagy adnal neki időt, hogy ossze szoktok?
2021. jan. 2. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Adnék valamennyi időt, de ha több alkalom után sem működne, akkor elbúcsúznék tőle.
2021. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
attól függ miben ügyetlen
2021. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első általában nem életetek együttléte lesz, pláne ha mindketten régebben voltatok mással előtte. Lehet fejlődni, de aki igazán odafigyel a másikra az egy pár alkalom után kiismeri mit szeret a másik. Szóval ha mondjuk 2-3 hónap aktív szexuális élet után sem megy, akkor ott azért el kell gondolkodni a továbbiakon.

F

2021. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmmel mikor összejöttünk én iszonyatosan béna voltam az ágyban, mikor betettem azt mondta hogy nem érez semmit, akkor próbáltam máshogy úgysem lett jobb... Nagyon csalódott volt szegény. Nekem ő volt az első és időt adott nekem azóta se mindig élvezi annyira de rengeteget fejlődtem és van hogy neki is nagyon jó, néha el is tudott menni mikor csináltuk.
2021. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
4, milyen barlangsunájúval jottel ossze hogy nem erez semmit? mekkora neked? nincs olyan hogy nem erez semmit 🤨
2021. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha nagy reményeket fűztem hozzá, akkor nagyon kiábrándító lenne.

Ha csak szexkapcsolatot akarnék tőle, akkor adnék még egy-két alkalmat a dolognak, de komoly kapcsolat esetén ha már beleszerettem, akkor szerintem emiatt nem szakítanék.

2021. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatnál kuka. Velem ne próbàlkozzon. Nem vagyok terézanya.

Komolynál adnék esélyt ha megérdemli.

2021. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emiatt miért is kéne kidobni? Rendesen meg kell mondani neki,hogy mit csináljon és tanítgatni kell,hogy fejlődjön.
2021. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!