Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumival több óra, gumi nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumival több óra, gumi nélkül másodpercek?

Figyelt kérdés
Üdv! Az miért lehet, hogy gumiban volt hogy 2 órán keresztül csináltuk az előző párjaimmal, és nem lankadtam, nem sültem el, tudtam koncentrálni, viszont mikor arra került a sor, hogy gumi nélkül csináljuk, akkor másodpercek alatt elmentem? Kezdőnek nem mondanám magam, mert volt lehetőségem, időm gyakorolni, de bármit csináltam, nem tudtam bírni gumi nélkül...Van erre bármilyen módszer, hogy majd a következő párommal jobban élvezzem? Túl érzékeny lennék ott lent? Köszi, 24/f

2021. jan. 2. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Ugyanez volt velem is. Keresni kell egy türelmes csajt. Egyszer hagyni kell, hogy elmenjen, addig gumi rajtad van. Utána leveszed, elmész te is. Sokat kell gyakorolni, no meg csinálni is. Közben tudni kell másra koncentrálni. Először nekem is max 5 perc volt gumi nélkül, mostmár azért megy a fél óra is, vagy amíg a párom el nem élvez. 18F
2021. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%

Tegyél hajgumit a farkad tövére.

Olyan mintha gumi lenne rajtad.

2021. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!