Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után felfázás jelei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után felfázás jelei jelentkeznek e valakinél?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én a fent említett aktus utáni hugyuti fertőzésben küzdök. Sok mindent kipróbáltam már de nem segítettek nagyon. Ajánlatokat, tapasztalatokat, segítségeket megköszönnék. Van e olyan esetleg akivel egy cipőben járok.

2021. jan. 3. 00:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ez kimaradt véletlen
2021. jan. 3. 00:08
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
El szoktál utána egyből menni pisilni?
2021. jan. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Fordulj a nőorvosodhoz, mert a gonorrea (tripper, kankó) jelei hasonlóak. Kenetet vesz, a labor megvizsgálja, és ha az, kapsz egy antibiotikum kúrát, egy hét múlva gyógyulsz. De a fiút is el kell küldeni az urológiára, mert az első alkalommal visszafertőz! És persze addig nincs szex!!


Szerencsére nem járunk egy cipőben.

2021. jan. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is hasonló volt. A háziorvos 3 hónap alatt 6x írt fel antibiotikumot, felfázásra, amíg végül elmentem urológushoz.

Az urológus Monuralt írt fel nekem (a fertőzés felterjedt), és rengeteg étrendkiegészítőt, ami segíti a vesét, a húgyutak egészségét.

Nálam az a probléma, hogy rövid a húgyutam, hamar feljut a baktérium a csőbe, s hipp-hopp, megjelenik a felfázás. Ezzel együtt kell élnem, ezért nem csak kezelni, de megelőzni is meg kellett tanulni a dolgokat. Tudom, hogy sokat hallod, hogy a napi 2 l víz fontos, én is forgattam erre a szemem, de amióta megiszom a 2-2.5l vizet, illetve szedem az étrendkiegészítőket, nem tért vissza a felfázás.

2021. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, nem tudom miért pontoztak le. Ha nem mész el pisilni szex után, nem mosódnak ki a baktériumok, amik szex miatt feljuthatnak. Nekem ez rendszeres probléma volt, senki nem szólt róla. Ötször kaptam miatta antibiotikumos kezelés. Amióta odafigyelek erre, és több vizet iszom, nem szokott probléma lenni.
2021. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jan. 3. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
A partneredet is küldd el az urológiára, vagy a bőr- és nemibeteg gondozóba, és akkor pisilés nélkül se jelentkezek a "felfázás jelei.
2021. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

Vigyázzatok, hogy a keze vagy a farka a popsilyukat környékére se érjen. Meg nedves se legyen ott hátul. Ha síkosítót használtok, vagy csak nagyon nedves vagy, akkor olyan helyzetben szexeljetek, ahol a hüvelyed feljebb van, mint a hátsó bejárat. Tehát ne kutyapózban csináljátok, ha a feneked környéke is nedves valami miatt pl. síkosító. Mert akkor még könnyebben lefelé, a hüvelyed, húgycsöved felé vándorolnak a bacik.

Szappannal mosd a segged szex előtt, mert az sokkal jobban tisztít, mint a tusfürdő. Plusz totál szárítsd meg, pl. hajszárítóval.

2021. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!