Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ribisnek lehet mondani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribisnek lehet mondani egy olyan csajt, aki már neten az első beszélgetésnél szexuális tartalmú utalásokat tesz, de amugy nem akar lefeküdni 3 hét elteltével sem?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 02:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Két szóval lehet jellemezni: "szűz", és "qrva". :)
2021. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Plusz még annyit, hogy nekem nem azzal van a bajom, hogy nem akart lefeküdni meg hogy flörtölni akart, hanem hogy ha én veszem a lapot, akkor megsértődik hogy tárgyként kezelem, ha nem akkor meg béna gyerekes vagyok.
2021. jan. 3. 12:53
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
Hagyd már őt! Keress egy értelmes nőt! Az ilyen undorító sz_ka.
2021. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%
Ahogy előttem is írták. Ez a csaj csak játszik veled. Semmi komolyat nem akar. Keress egy normálisat!
2021. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%

Ha egy nőt meg akarsz dugni, az a baja.

Ha nem akarod megdugni, az a baja.

Ha megjön a mensije, az a baja.

Ha nem jön meg neki, az a baja.


Egy nő két dologért mindenre képes:

1, hogy gyereke legyen

2, hogy ne legyen gyereke

2021. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15%

Nekem még az a mondás jutott eszembe, ami igaz ilyen helzetekre:

Amelyik kutya ugat, az nem harap.


Sokat emleget szexualítással kapcsolatos dolgokat, netán még le is írja, hogy hogy rendezne le, az nem fog tőled semmit se akarni, mert a nagy őt keresi, és az igazival akarja elveszteni. Majd 1-2 év múlva a haveroddal egy buliban részegen, amire alig fog emlékezni...

2021. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%
Ezekre szokták azt mondani hogy szűzk*urva. Amelyik csak beszél róla aztán sehol semmi meg csak elhúzza a mézes madzagot. A diszkókban a nagy részük ilyen. Ismerek ilyet én is. Hülyít mindenkit aztán mikor jön neki egy megfelelő alany és anyagiakban is biztos pont neki akkor rácsimpaszkodik aztán általában mindig pofára is esik mert a pali pont olyan mint ő csak fasziba. 😂
2022. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!