Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatok, Vélemények a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok, Vélemények a Szombathelyi Vulkánházba csúszka masszázsról?

Figyelt kérdés
Hogy kell elképzelni? Még soha se voltam erotikus masszázson. Azzal tisztában vagyok hogy mi a csúszka masszázs, illetve hogy ezek szexmentes szalonok. De a masszázs végén kiveri vagy felspanolva kell eljönnöd?

2021. jan. 3. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiveri. Nem voltam még ott, de a hely leírásából szerintem egyértelmű.
2021. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne ez a hely, esetleg ha elmész, leírhatnád a tapasztalataidat. Elég csinosak a masszőr lányok, ahogy nézem a hely weboldalát.

Egyébként a masszázs végén kiverik szerintem mindig.

2021. jan. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MesQue válasza:
A honlapra ez van írva: A masszázsok szexuális szolgáltatást nem tartalmaznak, üzleteinkben erre nincs lehetőség!
2022. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam ott és kézi befejezés volt 15 éve . Most nem tudom, de gyanítom akár több is lehet....

Plusz annó felàras volt ha a lányokhoz hozzá akart a pasi érni. De minden esetben kézi befejezés volt.

márc. 8. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, most hogy feljött megint a kérdés: azóta voltam náluk 3x is, alapvetően kellemesek a tapasztalataim, sajnos az elmúlt időben drágultak, de mi nem? A Judit nevű hölgyet nagyon tudom ajánlani!
márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Judit, akin semmi sem eredeti....
márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez tény, viszont nagyon odateszi magát. 👌😉

De Lizánál is jártam, ő is jól csinálja. Bár ő most nincs a listán, lehet abbahagyta.

márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudtok arról mondani valamit hogy hogy is zajlik ez az egész? Pl: masszázs közben beszélgettek? Én is tervezek bejelentkezni de ilyen helyen még nem voltam és kicsit be vok rezelve.
ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélgetős típus vagy, akkor lehet, persze. Én inkább csendben szeretem.
ápr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!