Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 5000 partnerrel szeretkezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5000 partnerrel szeretkezek elképzelhető hogy AIDS szövödményeibe fogok belehalni?

Figyelt kérdés

Az a tervem hogy életem során minimum 5000 partnerrel szeretkezek hiszen egyszer élünk élvezni kell az életet.


Legfőképpen az anál szexet akarom 5000 partnerrel.

De szűrés nélkül előbb utóbb elképzelhető hogy elkapom a hiv vírust ami később átvált AIDS stádiumba és abba halok bele?


Vagy a kezeletlen clamydia vagy olyan kezeletlen nemi betegségbe ami enyhe tünetet okoz vagy egyáltalán nem okoz tünetet de évek múlva halált okozhat?


Lehet már van ilyen nemi betegségem?


Ti féltek hogy lehet ti is olyan nemi betegségben szenvedtek ami nem okoz tünetet és évek múlva kezelés nélkül vakságot meddőséget vagy halált okozhat?



Heteroszexuális kapcsolatban a nemi betegségek ritkán fordulnak elő inkább csak melegeket fenyegetik a nemi betegségek de ettől még ugyanúgy elkaphatja egy Heteroszexuális is.



2021. jan. 3. 21:23
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

#10: anatómiából bukó! Még egyetlen pénisz sem ment be női húgycsőbe!


5000 partner irreális, de ha el is kezdenél egy ilyen maratont, a szexuális partnereid nem feküdnek le veled gumi nélkül. Ennyi esze van a legtöbb embernek.


#9: análnál gumi nélkül e. coli baktérium jut az urethrába (húgycsőbe), ami hugyúti fertőzést okoz (ezt hívja a köznyelv felfázásnak). Nem ajánlom, hogy így csináld, de majd amikor első alkalommal elkapod, tanulni fogsz belőle.

2021. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Passzív nőként nehéz lenne húgycső fertőzést szerezni análból :D
2021. jan. 3. 22:55
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Te most akkor nő vagy és nem tudod, hogy hol a húgycsöved?
2021. jan. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy csávó, szuz buz1 .

Bannolni kéne innen.

2021. jan. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a kérdező egy 13 éves szűz srác.
2021. jan. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Fequez ***** válasza:

#9:

És ha puncidba csináltátok, akkor sem használtál óvszert?

Ja nem, mert neked nincs olyan kedves Lapocka. Neked csak hosszú puncid van.

És igen, már régóta tudjuk hála neked, hogy mekkora nagy dicsőség meghódítani egy shemale pasit, mert azt nem kaphatja meg bárki.

2021. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

#11-es:

"#10: anatómiából bukó! Még egyetlen pénisz sem ment be női húgycsőbe!"


Én sem hittem, rákerestem, és vannak ilyen videók.


"#9: análnál gumi nélkül e. coli baktérium jut az urethrába (húgycsőbe), ami hugyúti fertőzést okoz (ezt hívja a köznyelv felfázásnak)."


Az még kikezelhető. Sokkal rosszabb a prosztatagyulladás, amit okozhat.

2021. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

mégegyszer leírom csaj vagyok fiatal felnőtt nő.


és bármilyen hihetetlen de nő vagyok és imadom az anál szexet ,csak ti egyből azt hiszitek hogyha egy nő imádja az anált az biztos nem nő hanem meleg pasi de nő vagyok és rengeteg pasi Nagyon szereti a fenekem óvszer nélkül is ,óvszerrel még soha nem raktak meg.


És egyetlen egy pasi sem panaszkodott anál után hogy fáj a húgycsője vagy hogy prosztata gyuladása vagy here gyulladása lett , pedig az összes óvszer nélkül belém is élvezett.

2021. jan. 4. 12:52
 19/35 Fequez ***** válasza:

#18:


Ha nő vagy, akkor ez mi?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Itt egyáltalán nem az jön le, hogy nő vagy. 😁

Apropó, hogyhogy még nem kaptam privátot? Lassan már hiányolom. 😁

2021. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Ebből a kérdésemből honnan szűrted le hogy nem vagyok nő?


Megemlétettem benne a nemem?


nem.

2021. jan. 4. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!